Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

3-dňový romantický pobyt pre dvoch pri vinárskej cyklotrase

Hotel Čech
0 / 5
41
Popis ponuky

Podrobnosti o slevě

Pobyt s degustáciou vín v moravskej vínnej pivnici. Obdarujte priateľov, priateľku či rodičov trojdňovým pobytom neďaleko Lednicko-valtického areálu - nazývaným tiež "Záhrada Európy" s ochutnávkou vín, ktorá Vám poodhalí tajomstvá vôní a chutí výborných originálnych vín.

Novozriadený trojhviezdickovy Hotel „ČECH“ s moravskou vinárňou Miluška ponúka izby vybavené sociálnym zariadením a TV s možnosťou satelitného príjmu. V hoteli sa nachádza jedna bezbariérová izba, ktorá má špeciálne vybavenie. Nielen pre novomanželov je pripravený klasický apartmán s kúpeľňou vybavenou vaňou.

Príjemná slnečná atmosféra umocní Váš zážitok z fantastického vína a chutného jedla. Reštaurácia hotela se nachádza v kľudnej časti mesta Břeclav na vinárskej cyklotrase. Nahliadnete tu do sveta kulinárskych prekvapení tak i tradičnej moravskej kuchyne. V letných mesiacoch si môžete vychutnať príjemné posedenie na letnej terase s grilovaním a s možnosťou posluchu cimbalovej muziky.

Štýlová hotelová pivnica má kapacitu 80 miest a slúži k riadenej degustácii odrodových vín pochádzajúcich od najlepších vinárov a vinárskych pivníc južnej Moravy.

Hotel Čech leží priamo na vinárskej cyklotrase, smerujúcej od archeologického náleziska Pohansko (6 km) smerom k Lednickým rybníkom (4 km), mestu Lednice s nádherným zámkom (6 km) či loveckým zámčekom z dôb Lichtenštajnov vo vnútri panenskej prírody lužných lesov. Mesto Valtice a celý Lednicko - valtický areál ponúka pestrú škálu športového využitia, vďaka výborne označenej sieti cyklotrás najmä v oblasti cykloturistiky.

Len 25 km sa nachádza najmodernejšie zábavné centrum otvorené 365 dní v roku Aqualand Moravia.

Celý Lednicko-valtický areál je svojim rovinatým terénom vhodný predovšetkým pre cykloturistiku. Lednicko-valtický areál, nazývaný tiež "Záhrada Európy" je od roku 1996 na zozname Svetového kulturného a prírodného dedičstva UNESCO. Okrem čarokrásnych zámkom v Ledniciach a vo Valticiach ju zdobí množstvo ďalších pamätihodností: romantická zrúcanina Janov hrad, Klasicistný lovecký zámoček, Apollónov chrám s Dórskym stĺporadím, Rybničný zámoček, Hraničný zámoček, Belvedér, vyhliadková kolonáda na Reiste, Randez - vous nazývaný tiež Dianinyn chrám, socha Troch grácií, Akvadukt, Obelisk, Vodáreň a Minaret.
83,70 €
142 €

Kúpené
24x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
83,70 €
142 €

Kúpené
24x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

12
Práve prezerá 36 ľudí
21
49
42