Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v krásnej prírode! Pobyt na 3 alebo 6 dní pre 2 osoby s polpenziou v hoteli Anděl v Česku.

Hotel Anděl
0 / 5
51
Popis ponuky

Novo zrekonštruovaný hotel Anděl je menší rodinný hotel s reštauráciou v podhorí Jeseníkov, v malebnom mestečku Andělská Hora s nie viac ako 400 obyvateľmi. S panenskou prírodou okolo, lúkami a hlbokými jesenickými lesmi, na dosah vrcholom Jeseníkov, poskytuje ideálne zázemie pre horskú rekreáciu.

Ubytovanie

Kapacita hotela je 45 lôžok v 13 izbách a apartmánoch. Všetky majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Hotel ďalej disponuje vlastnou saunou až pre 10 ľudí a vírivkou, uzavretou záhradou či slnečnou terasou s výhľadom do kraja.

Stravovanie

Reštaurácia hotela Anděl s kapacitou 45 miest sa zameriava najmä na českú kuchyňu s dôrazom na miestne suroviny. Vy si tu v rámci balíka môžete po celý pobyt vychutnávať bohatú polpenziu. Vy sa môžete tešiť na skvelú polpenziu.

Môžete si tu užiť prechádzky a túry po okolí, ale aj aktívny odpočinok na bicykloch alebo na lyžiach v miestnom zasnežovanom skiareáli Annaberg a dokonca aj na loďkách kúsok od hotela pri rybníku. Deň môžete zakončiť s priateľmi v hotelovej saune alebo vírivke s pohárom dobrého vína z hotelovej reštaurácie.

Priamo pri lyžiarskych strediskách Annaberg a Suchá Rudná viete využiť veľké zľavy na vleky. Ideálne tiež v dosahu kúpele Karlova Studánka, Ski Malá Morávka, Karlov, Vrbno pod Pradědem, Praděd. Moderné wellness a SPA v neďalekom Bruntále - 6 km.

Tipy na výlety

Kúpele Karlova Studánka (9 km)

Kúpele stoja na mieste železiarskej osady Hubertova a preslávili ich pramene železitej kyselky aj čisté horské lesnaté prostredie. Preto je toto známe kúpeľné letovisko tiež obľúbeným turistickým centrom a dobrým východiskovým bodom na Praděd.

Vodná nádrž Slezská harta (26 km)

Jedna z najväčších - a hovorí sa, že aj z najkrajších priehrad - bola vybudovaná na rieke Moravica v roku 1997. Má viacúčelovú funkciu - zabezpečuje protipôvodňovú ochranu, zlepšuje prietoky v tokoch v čase sucha, slúži k chovu rýb, športovému a rekreačnému rybárčeniu, vodným športom a plavbám na jachtách, plachetniciach alebo malých plavidlách.

Vodopády Bielej Opavy (10 km)

Vodopády Bielej Opavy je označenie kaňonu rieky Bílá Opava vo vrchnej časti jej toku pod juhovýchodným úbočím Pradědu. Sú súčasťou Národnej prírodnej rezervácie Praděd a najpôsobivejším miestom v pohorí Jeseníkov. Okolo vodopádov prechádza trasa náučných chodníkov Vodopády Bielej Opavy s tabuľami informujúcimi o tunajších pozoruhodnostiach. Najvyšší vodopád má výšku takmer 8 m.

Doplatky:

  • Dieťa do 15 rokov na vlastnom lôžku za 200 Kč (8 Eur) / noc (cena vrátane polpenzie)
  • Deti bez nároku na lôžko a stravu majú pobyt zdarma.
  • Detská postieľka 70 Kč (2,80 Eur) / noc
  • Pes malej rasy 100 Kč (4 Eur) / noc
  • V cene nie je započítaný rekreačný poplatok obci 10 Kč / osoba staršia ako 15 rokov / deň / poplatok splatný na mieste

54,90 €
113 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
54,90 €
113 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 50 ľudí
49
Práve prezerá 40 ľudí
45
70