Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zájazd na dramatický zápas AC Milano - Inter Milano

30
Popis ponuky

V živote sa odohráva jedna dráma za druhou, tak isto ako na štadióne v Miláne. Zatiaľ čo tie životné nie sú až také zábavné, futbalové drámy sú. A ešte ako! Zabudnite na chvíľku na svoje starosti a zažite nezabudnuteľný zápas, ktorý vás isto bude dvíhať zo sedadiel.

Váš kupón zahŕňa:
  • 1× vstupenka na zápas  AC Milano – Inter Milano (pozdĺžna strana, 3. ring)
  • cesta do Milána klimatizovaným autobusom (tam a späť)
  • ubytovanie v 4* hoteli na jednu noc s raňajkami
  • nástupné miesta: Košice, Zvolen, Nitra, Trnava, Senec a Bratislava

Program zájazdu

Autobus smerom na Bratislavu vyráža z Košíc 2. mája o 23:00. Po ceste je možné, po predošlej dohode v agentúre, do autobusu pristúpiť v týchto mestách bez príplatku: Zvolen, Nitra, Trnava, Senec, Bratislava. Odchod z Bratislavy do Milána je potom o 5 hodine ráno.

Predpokladaný príchod do Milána je o 18:00. Po príchode sa ubytujete na 4* hoteli, potom nasleduje voľný program.

Môžete napríklad využiť jedinečnú šancu navštíviť prázdny štadión a porozhliadnuť sa po dejisku dramatických futbalových zápasov. Vstúpite do šatní, kde hráči prežívajú najslinejšie okamihy pred a po zápase. Navštívte tiež obľúbené múzeum.

V nedeľu ráno (4. mája) v deň konania zápasu sa hneď po raňajkách, ktoré máte v cene, odubytujete medzi 10 a 11 hodinou dopoludnia. Autobus vás zavezie do centra mesta, kde môžete naložiť s voľným časom, podľa vašej chuti. Navštíviť pamätihodnosti, pobehať po obchodoch alebo si vychutnať chladené pivko či kvalitnú kávu, budú tie najlepšie voľby.

Odchod na štadión, kde čaká veľká dráma a nezabudnuteľný zážitok je naplánovaný na 18:15. Bezprostredne po zápase sa odchádza späť na Slovensko (cca 23:00), autobus už vás bude čakať priamo pred štadiónom.
209 €
300 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
209 €
300 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť