Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Praktický kompresor, príkon 1500 W a s objemom 24 l. Olejový kompresor je užitočným pomocníkom do domácnosti a dielne. S príkonom 1500 W a 2850 ot/min., bude vaša práca jednoduchšia a rýchlejšia! Ušetrite si čas nafukovaním bazénu alebo pneumatík. Máme pre vás kompresor značky Straus Austria.

Galeotrade
0 / 5
48
Popis ponuky

Súčasťou tohto výkonného kompresoru je aj pumpa, ktorá je mazaná olejom, vďaka ktorému sa predlžuje životnosť celého stroja, aj pri častom používaní. Kontrolu oleja uľahčuje optický ukazovateľ jeho stavu. Vzdušník oobjeme 24 l, slúži ako zásobáreň stlačeného vzduchu amotor sa teda zapína len vprípade, že tlak vzduchu klesne pod požadovanú úroveň. Vzdušník vám pomôže aj snáročnejšími prácami, ako je bežné hustenie alebo nafukovanie.

Kompresor ponúka možnosť pripojiť myciu pištoľ, zvládne aj menej náročné striekacie práce sfarbou alebo inými pneumatickými prístrojmi. Pri nafukovaní pneumatík auta alebo bicykla oceníte jednoduché nastavenie výšky tlaku, ktorý je možné veľmi ľahko kontrolovať pomocou vstavaného manometra. Kprístroju je namontovaná aj rukoväť akolieska, čo umožňuje ľahkú manipuláciu so strojom.
130 €
250 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
130 €
250 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
25