Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Formovanie postavy. Dostaňte sa konečne do formy s HIIT alebo inými cvičeniami podľa výberu! 10x cvičenie a 10x proteínová výživa. V cene cvičebné a nutričné poradenstvo. Naviac vstupná a opakovaná analýza po 2 týždňoch. Malý bonus zdarma.

50
Popis ponuky

Viete, čo to znamená dať si poriadne do tela? A teraz nemyslíme jedlo.  Zistite ako chutí ten skvelý pocit, keď viete, že to, čo robíte, skutočne funguje!

Je len na vás aké cvičenie zvolíte. Budovať skvelú kondičku môžete s revolučným cvičením HIIT.  Ak máte radšej jogu alebo ďalšie klasické cvičebné programy, máte na výber. Príďte v deň, ktorí vám vyhovuje na cvičenie, ktoré máte najradšej.

Vyberte si (kliknite)

Pre všetkých, ktorí sa túžia opäť cítiť zdravo a príťažlivo s postavou o pár konfekčných čísiel menšou, sme pripravili v spolupráci s Fitclub Dom športu kompletný program na správne formovanie postavy a úpravu váhy, ktorý vám po dôkladnej analýze nastavia odborníci presne na mieru.

  V cene vášho kupónu máte:

  • 10× hodinové cvičenie
  • 10× proteínová výživa
  • vypracovanie cvičebného plánu na mieru s kompletným jedálničkom
  • vstupná a opakovaná analýza po 2 týždňoch
  • cvičenie podľa vášho výberu

HIIT - vysoko intenzívny intervalový tréning je revolučná cvičebná metóda, kedy sa krátke intervaly cvičenia striedajú s odpočinkom. Pri cvičení zapojíte väčšinu svojich svalov a výsledky sú priam ohromujúce, a to všetko za neuveriteľne krátky čas. A nemusíte sa báť, že to bude nad vaše sily. Z cvičenia načerpáte novú energiu a silu na zvládnutie všetkých cvikov.

Joga – cvičenie zamerané na aktivizáciu jednotlivých svalových skupín. Základné asány pomáhajú zlepšiť činnosť vnútorných orgánov. Cvičením sa zlepšuje chrbtica a mobilita kĺbov.

Fat burning – kombinovaná hodina – so zahriatím a zvýšením tepovej frekvencie na začiatku, pokračuje sa posilňovaním jednotlivých svalových skupín. Záver hodiny je zameraný na zdravotný strečing, relaxáciu a celkové uvoľnenie.

Easy Tabata – Tabata je kardiovaskulárny tréning, ktorý preukázateľne zlepšuje výkonnosť a fitness vo veľmi krátkom čase – easy metóda,ktorú sme pre vás pripravili, je prvým krokom k tejto vysokointenzívnej metóde cvičenia.

Vaša cesta za ideálnou postavou bude každé dva týždne pod kontrolou a vy sa budete môcť tešiť čoraz štíhlejšej a pevnejšej postave, ktorú získate zdravou cestou a vyváženou cestou.

V cene služby je kontrolné meranie po každých 2 týždňoch, ktoré zahŕňa:

Po vyhodnotení týchto údajov vám bude vypracovaný program na zmenu pitného režimu, stravovacích návykov a používania funkčných potravín.

Naviac zdarma

Špeciálny bonus pre prvých 10 záujemcov vzorka zdravej desiaty formou proteínovej tyčinky a počas 2 tréningov dostanete iontový nápoj zdarma. Cvičí sa priamo v Dome športu na Junáckej 6 v telocvični, pri rezervácii na prvú hodinu Vás informujú.
30 €
60 €

Kúpené
19x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
30 €
60 €

Kúpené
19x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
46
55
38