Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

60 minútová masáž. Zbavte sa bolestí, stresu, napätia, únavy a privítajte jar s dobrou náladou. 60 minútová masáž len za 9,90 € v Centre zdravia.

62
Popis ponuky

Jar je ideálne obdobie na vyčistenie tela od všetkého zbytočného, čo nás zaťažuje. Potrebujeme vyčistiť pečeň, posilniť srdce, uvoľniť sa a vychutnať si dotyk jari. Masáž pomáha naštartovať očistný proces v organizme, podporuje krvný a lymfatický obeh a posilňuje imunitný systém.

Masáž môže predstavovať cestu k sebapoznaniu, pretože nám dá ochutnať pocit uvoľnenia a pozitívneho naladenia, naše telo rýchlo zistí, aký je to pôžitok voľne dýchať a pohybovať sa.

Pre mnohých z nás je pocit stuhnutých kĺbov a bolesť v chrbte bežným pocitom, zvykli sme si na to, ale prekonávanie nepríjemných pocitov nás stojí mnoho energie. Chrbát je najväčšou plochou nášho tela a zároveň predstavuje spoločne so šijou a ramenami miesto častého napätia. Masáž chrbta a šije odstraňuje následky veľkej psychickej i fyzickej záťaže.

Masáž je reč dotyku, pre každého zrozumiteľná, ktorá tíši bolesti, zmierňuje napätie, upokojuje, uľaví pri bolestiach hlavy a krčnej chrbtice, odstraňuje nahromadený stres a zlepšuje psychiku. Táto príjemná forma relaxácie je vhodná vtedy, keď sú svaly na chrbte stuhnuté jednostrannou záťažou, sedavou prácou, stresom alebo dlhotrvajúcou prácou pri počítači či nevhodnom prudkom pohybe.

V dnešnej rýchlej dobe, plnej stresu a napätia, potrebuje každý človek miesto, kde by mohol na chvíľku vypnúť a dobiť energiu. V Centre zdravia dúfajú, že také miesto nájdete aj u nich. V Centre zdravia si veľmi dobre uvedomujú, ako je dôležité, aby bola návšteva Centra zdravia prínosom pre vaše zdravie, ale aj príjemným zážitkom a relaxáciou. So zákazníkmi vždy na začiatku návštevy konzultujú ich problémy a snažia sa nájsť adekvátny spôsob liečby, riešenie ich problémov.V Centre zdravia môžete využiť aj ďalšie príjemné služby:


• mimoriadne účinnú terapiu proti bolesti prístrojom Rebox, TDP lampou,

• výživné a liftingové ošetrenie tváre neinvazívnou metódou,

• originálne masáže a terapie,

• diagnostiku zdravotných problémov prístrojom Magnet Space,

• oxygenoterapiu,

• terapiu prístrojom BioQuant,

• prírodnú kozmetiku MIRRA, Wellstar, Nashi,

• detoxikačné náplaste, ušné a telové sviečky,

• potravinové doplnky PROJEKT ZDRAVIA, ENERGY, AURA VITAL

Viac informácií o ponuke získate na stránke www.masazeruzinov.sk

Zákazníci Centra zdravia majú rozličné výhody pri nákupe tovaru a služieb, pozvánku na netradičné akcie, vianočné darčeky a podobne.

Na Vašu návštevu sa teší kolektív Centra zdravia.

www.masazeruzinov.sk
9,90 €
26 €

Kúpené
18x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
26 €

Kúpené
18x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

43
Práve prezerá 43 ľudí
28
Práve prezerá 35 ľudí
39
66