Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ženské fitness alebo vibračná plošina

EM fit
0 / 5
44
Popis ponuky

Vibračná metóda využíva reflex ako prirodzenú reakciu tela na narušenie rovnováhy za účelom zvýšenia stimulácie svalových vlákien.

Tréning na plošine je jednoduchý, bezpečný a veľmi efektívny, kde za 10 minút dosiahnete rovnaké výsledky, ako pri hodinovom bežnom cvičení. 

Lekárske štúdie preukázali, že uvedeným cvičením je možné pozastaviť rozvoj osteoporózy a urýchliť obnovu poškodených šliach a väzov. Účinne bojuje proti celulitíde! Lipolitický vibračný prístroj dokáže podporiť spaľovanie telesného tuku, najmä v oblasti sedacích svalov, stehien a brucha.

Okrem toho, že si vypracujete peknú postavu, je táto terapia i zdraviu prospešná.

Účinky:

  • zrýchľuje krvný obeh
  • detoxikácia tela
  • zlepšuje priechodnosť čriev
  • redukuje cholesterol
  • formuje postavu a odstraňuje prebytočný tuk   atď…

Vibračná plošina nie je pre vás vhodná ak: trpíte akútnymi ochoreniami kĺbov, zápalmi a infekciami, epilepsiou, silným diabetesom, žlčníkovými kameňmi, trombózou, tehotenstvom, tumorom, intenzívnou migrénou, kardiovaskulárnymi ochoreniami.....

Fitness

VYBAVENIE: 4 bežiace pásy, 1 orbitrek, posilňovacie stroje, hrazda, stroj na brucho, pec deck, leg extension, leg press – sú na posilovanie celého tela –

Kardio stroje pomáhajú spaľovať nadbytočný telesný tuk. Cvičenie pôsobí pozitívne na správne kardiovaskulárne fungovanie vášho organizmu, dodáva energiu, odbúrava stres a v neposlednom rade je nielen fyzickým, ale aj psychickým stimulom.

Dôvod, prečo by sa mali ženy venovať silovému tréningu je jeho úžitok na kosti. Skutočne, rezistentný tréning je silná zbraň proti osteoporóze, ochoreniam charakterizovaným poréznymi kosťami a nízkou kostnou hmotou.

Čas vo fitness je neobmedzený.
1,39 €
2,50 €

Kúpené
153x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1,39 €
2,50 €

Kúpené
153x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
43
Práve prezerá 40 ľudí
28
Práve prezerá 37 ľudí
39