Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

3 dni v úžasnom RÍME pre 2 za 137 Eur v 4* hoteli Aris Garden vrátane bohatých raňajok formou rautu a denného využitia fitness a wellness! Poukaz platí 3 ROKY!

46
Popis ponuky

Hotel Aris Garden ****

Prežite neopakovateľné 3 dni v úžasnom Ríme!

Pobytový voucher Vám garantuje:

 • 2 noci pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe vrátane bohatých raňajok
 • 2x raňajky formou bohatého rautu pre 2 osoby
 • denne používanie fitness
 • denne používanie wellness zóny so saunou
 • denne používanie vnútorného bazénu
 • denne používanie vonkajšieho bazéna (od začiatku júna do polovice septembra) s lehátkami

Akciová cena zahŕňa všetky uvedené služby pre 2 osoby, s výnimkou miestnej taxy 3 EUR / osoba / noc, ktorá je splatná priamo v hoteli.

Hotel Aris Garden ****

Tento luxusný 4 * hotel reťazca Roscioli sa nachádza v zeleni a zároveň má strategickú polohu v blízkosti letiska Leonardo da Vinci Fiumicino a business štvrti. Hotel má krásnu záhradu a je tiež blízko pobrežia.Hotel ponúka aj wellness program s vnútorným bazénom (uzatvorený v letných mesiacoch, kedy je možné využiť vonkajší bazén), saunou a parným kúpeľom (za poplatok); využiť môžete aj fitness centrum a multifunkčné športové centrum s tenisovými kurty (za poplatok).

Historické centrum Ríma je od hotela vzdialené asi 20 minút autom. K dispozícii máte ale aj dobré spojenie verejnou dopravou. Na pobreží budete ešte rýchlejšie. Parkovisko je za poplatok 10 EUR / deň.

Izby

Hotel ponúka 104 izieb a 2 suity, všetky elegantne zariadenia vo farbách kvitnúce záhrady. Všetky izby disponujú kúpeľňou so sprchou a sušičom vlasov, WC, satelitnou TV, telefónom, klimatizáciou, minibarom a W-LAN internetovým pripojením. Všetky izby poskytujú úplný pokoj a súkromie.

Gastronómia

Každé ráno pre Vás bude pripravený bohatý raňajkový bufet. V hoteli je hosťom k dispozícii reštaurácia, ponúkajúca jedlá ako miestne talianske, tak i medzinárodnej kuchyne. Sála pojme až 250 hostí.

Rím

Je zaiste jedno z najúchvatnejších miest Európy. Svetoznáme pamiatky, báječná kuchyne, jedinečná atmosféra a unikátny nádych mesta, ktoré bolo stredom historického diania celej Európy.

Rímske pamiatky nie je ani potreba predstavovať. Najznámejší - Rímske koloseum, ktoré bolo po stáročia svedkom kultúrnych predstavení a gladiátorských zápasov. Aj v tejto dobe ponúka predstavenie pre svojich návštevníkov a stojí za návštevu. Veľké zastúpenie medzi pamiatkami majú fontány - romantické kamenné sochy s množstvom fontánok a príjemným okolím. Najznámejší je obrie Fontána di Trevi a hojne sú navštevované aj menšie - Fontána del Babuino a Fontána della Botte. Prípadne fontána v tvare obrie lode Barcaccia.

Ďalšie sú:

 • Pantheon - najvýznamnejšie a najzachovalejšie antickým chrám
 • Bazilika sv. Petra - najslávnejšie kresťanská stavba na svete
 • Španielske schody - slávnej z mnohých filmov i módnych prehliadok
 • Forum Romanum - obchodné centrum antického Ríma
 • Vatikán - sídlo pápeža, najmenší štát sveta, nachádzajúci sa v centre Ríma

Vývoj Ríma sa však nezastavil v histórii. Stále sa rozvíja a udržiava si jedinečnú atmosféru. V úzkych uličkách sa prepletajú všadeprítomné skútre, maličké rodinné pizzeria ponúka tradičnú taliansku pizzu a väčšie reštaurácie lákajú na cestovinové a rybie pokrmy. Jednoznačne mesto, ktoré by mal každý z nás aspoň raz navštíviť!

Hotel Aris Garden****

Via Aristofane 101

00125 Řím, Itálie

http://www.hotelarisgardenrome.com/

Email: info@rhr.it

Tel: 0036(0) 44875390
137 €
254 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
137 €
254 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

12
Práve prezerá 35 ľudí
21
42
44