Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Filtračná kanvica DAFI Luna + 1 filter pre zdravšiu a chutnejšiu vodu z vodovodu.

AQUA MED
0 / 5
50
Popis ponuky

Kvalitnou vodou k zdravému organizmu!

Voda výrazne prispieva k detoxikácii nášho tela, preto je potrebné denne dodržiavať potrebný prísun tekutín. Hlavnou zložkou pitného režimu by mala byť čistá voda. Aby ste ušetrili prírodu a peňaženku od neustáleho kupovania vôd v PET fľašiach, na pitný režim vám postačí aj voda z vodovodu, avšak jej väčšiu kvalitu a prirodzenejšiu chuť získate filtráciou, ktorá zbaví vodu nečistôt, tvrdosti a chlóru.

Filtračná kanvica DAFI - Luna + filter bude pre vás výborným sprievodcom vášho pitného programu. Uvidíte, že obyčajnú vodu bude s chuťou piť celá rodina!

 • zľava na kanvicu s filtrom len za 8,90€
 • objem kanvice 3,3 l prefiltruje naraz 1,5 l vody v pohodlí vášho domova
 • filter na báze aktívneho uhlíka zachytí kaly, hrdzu, nečistoty a dechlóruje vodu
 • odstraňuje viditeľnú tvrdosť vody a chlór až na 90%
 • prefiltrovaná voda vhodná aj pre deti na pitie či varenie

V cene kupónu za 8,90€ je zahrnuté:

 • filtračná kanvica DAFI – Luna
 • 1 filter

Potrebná objednávka cez e-shop. Vyberte produkt "filtračná kanvica" , zvoľte počet kusov a na konci stránky kliknite na "pokračovať". Vyplňte údaje, do poznámky vypíšte všetky potrebné údaje a do poznámky uveďte číslo a heslo kupónu. Položku “Slovenká pošta – dobierka” ignorujte, kliknite na “pokračovať” a dokončite objednávku. Na faktúre budete mať uvedenú cenu, ktorú ste uhradili pri kúpe kupónu. Poštovné 2,10€ sa automaticky pripočíta k cene objednávky a platí na max. 1 kupón. Osobný odber nie je možný.

Filtračná kanvica DAFI - Luna

Už názov filtračná kanvica prezrádza, že funguje na princípe filtrácie. Jednoducho do nej napustíte vodu, ktorá pretečie cez jemný mechanický filter, ktorý pomocou aktívneho uhlíka zachytí kaly, hrdzu, nečistoty a dechlóruje vodu. Budete mať vždy po ruke 1,5 l kvalitnej prečistenej vody v pohodlí vášho domova, ktorá je vhodná aj pre deti na pitie či varenie.

Filter, ktorý sa vkladá do vnútra, odstraňuje viditeľnú tvrdosť vody a chlór až na 90%. Kým sa voda dostane až k nám domov, prekoná obrovskú vzdialenosť a aby za ten čas ostala čistá, bez mikróbov a odolala starým potrubiam, musí byť dostatočne chemicky ošetrená, a to chlórom. Ten sa výrazne podpíše na jej chuti! Kvalitná voda sa spozná podľa toho, že je bez akejkoľvek chuti, farby či zápachu. Momentálne je kanvica súčasťou mnohých domácností na Slovensku a je určená na mestskú vodu.

Objem: 3,3 l

Vyrobí: 1,5 l prefiltrovanej vody

Návod na používanie filtračnej kanvice:

 • odkryte viečko kanvice, umiestnite náplň do lievika vo vnútri a zatlačte (nie veľmi silno) smerom nadol
 • dajte viečko naspäť tak, aby vám sadlo na obvod kanvice. Potom si palcom vysuniete kalendárik a zároveň sa vám odkryje otvor, do ktorého napustíte vodu
 • pozor, nenapúšťajte do kanvice horúcu vodu!
 • napustite toľko vody, aby zaplnila obsah vnútornej časti kanvice, chvíľku počkajte, kým voda pretečie cez filter do spodného dna
 • voda preteká cez filter, ktorý pomocou aktívneho uhlíka zachytí kaly, hrdzu, nečistoty a dechlóruje ju
 • v pohodlí vášho domova si vyrobíte 1,5l kvalitnej vody, ktorá je vhodná na pitie či varenie
 • 2 x je potrebné vodu po napustení vyliať a potom ju môžete používať na pitie

Filter do kanvice

Tvorí dôležitú súčasť filtračnej kanvice. Aby kanvica slúžila účelu, na ktorý je určená, je potrebná pravidelná výmena filtra. Z ekonomického hľadiska vám zníži mesačné náklady v domácnosti a zároveň chránite prírodu od odpadu z PET fliaš!

Kapacita (účinnosť filtra): 1 mesiac alebo 150 l vody.
8,90 €
17,90 €

Kúpené
18x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
17,90 €

Kúpené
18x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
30
30
62