Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

3-dňový pobyt pre 2 osoby v hoteli Ďumbier v Nízkych Tatrách. Užite si skvelé ubytovanie v hoteli Ďumbier

31
Popis ponuky

Prinášame vám dovolenku plnú pohybu, čerstvého vzduchu a relaxácie. Hotel Ďumbier sa nachádza priamo v centre mesta Brezno a svojou polohou vám poskytne jedinečný pohľad na námestie mesta. Recepcia je otvorená 24 hodín denne a milý personál vám so všetkým ochotne pomôže.

Ubytovanie

Ubytovaní budete v niektorej z 27 izieb, ktoré sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV aWi-Fi pripojením. Každá izba vám poskytne potrebný komfort avy si tak môžete skvelo oddýchnuť anačerpať nové sily do ďalších náročných pracovných dní.

Stravovanie

Hotelová reštaurácia má kapacitu 60 miest a ponúka vám kľudné prostredie, kde si určite vychutnáte skvelé jedlo, ktoré pre vás zamestnanci reštaurácie radi pripravia. V ponuke nájdete tradičné slovenské jedlá v dennom menu amnohé iné lahôdky.

Súčasťou hotela je najväčšia kaviareň v meste, kam sa pohodlne usadí až 50 osôb. Tu si môžete vychutnať pohľad na námestie a k tomu si dať niektorý z alkoholických i nealkoholických nápojov alebo si vybrať zo širokej ponuky kávy a čajov.

Tipy na výlety

Čiernohronská železnica (9 km)

Čiernohronská železnica je úzkokoľajová lesná dráha, ktorá premáva medzi obcami Hronec a Čierny Balog v Slovenskom rudohorí. V čase najväčšieho rozmachu mala jej sieť 131,98 km. V súčasnosti na nej prebieha sezónna turistická prevádzka na 17 km zachovaných tratí. V roku 1982 bola vyhlásená za národnú kultúrnu pamiatku.

Kúpele Brusno (24,5 km)

Kúpele Brusno ležia v srdci stredného Slovenska, v údolí Slovenského rudohoria na úpätí severných svahov Vepra a v ústí doliny Peklo. Minerálne vody sú liečivé, vhodné na indikácie niektorých zažívacích chorôb, najmä obličiek, pečene, žalúdočných a črevných porúch. Okrem zažívacích ťažkostí sa v Brusne môžu liečiť aj srdcovo - cievne choroby a choroby pohybového a nervového ústrojenstva.
55 €
80 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
55 €
80 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 35 ľudí
37
Práve prezerá 43 ľudí
41
38