Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelý pobyt pre 2 osoby Vezmite svoju rodinu alebo priateľov a poďte si užiť všetky bonusy, ktoré vám ubytovňa ponúka.

40
Popis ponuky

V Horskej ubytovni Areál Športov sa nebudete nudiť ani chvíľu! Zároveň tu budete mať dostatočný komfort apohodlie pre strávenie príjemnej dovolenky. Horská ubytovňauž od roku 1984 poskytuje služby v oblasti tuzemského cestovného ruchu. Amatéri aj profesionálni športovci, vyznávači turistiky, cykloturistiky a prírody, rodiny s deťmi aj dôchodcovia si tu nájdu podmienky pre svoje aktivity.

Ubytovanie

Ubytovaní budete vkomfortných 2-lôžkových alebo 4-lôžkových izbách. Taktiež sa tu nachádzajú aj 3 krásne apartmány. Kdispozícii máte TV so satelitom, rádio, chladničku, kúpeľňu so sprchovým kútom a WC.

Stravovanie

Čaká na vásskvelá strava vo forme polpenzie. Môžete sa tešiť na domácu kuchyňu, ktorá je postavená nielen na slovenských špecialitách. V Horskej ubytovni Areál Športov hladom rozhodne trpieť nebudete.

Wellness

Relaxovať môžete vkrytom bazéne, do ktorého máte 1 vstup úplne zadarmo. Taktiež tu nájdete aj saunu, ktorá vám po celodennej záťaži zaručene padne vhod. Užite si oddych azrelaxujte sa.

Tipy na výlety

V letnej sezóne je návštevníkom k dispozíciitenisový kurt s tvrdým povrchom, tenisová stena, ihriská na volejbal, nohejbal, basketbal, kolieskové korčule atď.Výborné podmienky tu nájdu vyznávači cykloturistiky, pretože cyklotrasy sú veľmi dobre značené a udržované. Pre záujemcov sú k dispozícii pekne spracované mapy s cyklotrasami.

V okolí môžete navštíviť strediská cestovného ruchu: Poľana, Detva, Biele Vody či Skanzen Čierny Balog. Strediská sú známe jedinečnými turistickými trasami. Milovníci panenskej prírody si prídu na svoje v Chránenej krajinnej oblasti Poľana, skalolezci na Kaľamárke a plavci i neplavci pri vodnej nádrži Ružiná.

Popri krásach prírody ponúka Podpoľanie aj množstvo príležitostí kultúrneho vyžitia. Je to kraj, kde ani v dnešnej modernej dobe neupadli tradičné ľudové zvyky, môžete vidieť kroje, stretnúť sa s tradičnou detvianskou hudbou, tancom, spevom, architektúrou, ale aj kúskom dávnej histórie (Divín, Vígľaš ...).
79 €
132 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79 €
132 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť