Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spoznajte krásu Tatier Ubytovanie v chate Pod Grapom, polpenzia z domácej kuchyne, opekanie špekačiek.

46
Popis ponuky

Dovolenka na úpätí Vysokých Tatier

Vydajte sa spoznávať nádhernú prírodu a nechajte sa očariť majestátnymi vrcholmi Vysokých Tatier. Či zvolíte vysokohorské túry, kratšie vychádzky alebo na vrchol vyjdete lanovkou záleží už len na vás, ale pobyt tu si určite naplno užijete!

Rozprávková chata Pod Grapom

Chata Pod Grapom sa nachádza v dedine Czarna Górana úpätí Vysokých Tatier. Chata vás určite uchváti svojou jedinečnou atmosférou, keďže celý jej inteiér je v drevenom prevedení a taktiež vám umožní výhľad na překrásý horský reliéf.

V jednotlivých izbách na vás bude čakať veľká drevená manželská posteľ, prípadne ďalšia posteľ pre dieťa a samostatná kúpeľňa.

K príjemnej atmosfére prispeje aj polpenzia, ktorá sa bude skladať výhradne z domácej kuchyne a jedlá vám budú podávané v spoločnej jedálni, ktorej dominuje krásny krb.

Konským povozom na ovčiu farmu

Doprajte si odpočnkový deň a odvezte sa povozom ťahaným koňmi na neďalekú ovčiu farmu, kde sa budete môcť pozrieť, ako sa doja ovce a ako sa vyrába ovčí syr. Budete tu mať aj možnosť zakúpenia rôznych ovčích produktov.

Rafting na rieke Dunajec

Pre spestrenie vašej dovolenky môžete za zvýhodnenú cenu splaviť rieku Dunajec. Zjazd trvá asi hodinu a trištvrte a jeho štart je od chaty vzdialený 25 km. Máte na výber z dvoch variantov:

  1. Vlastná doprava, zapožičanie záchrannej vesty a prilby + inštruktor na rafte za 15 EUR/osoba (pôvodne 25 EUR).
  2. Doprava autobusom, zapožičanie záchrannej vesty a prilby + inštruktor na rafte za 27 EUR/osoba (pôvodne 45 EUR). Pri tomto varante je zľava 10% na dieťa.


Vysokohorská turstika aj relax v termálnych bazénoch

Pre milovníkov horskej turistiky je toto miesto ako stvorené, pretože máte na výber z takmer neobmedzeného množstva turistických trás a to po poľských aj slovenských Vysokých Tatrách. Prípadne môžete vyraziť na túru po pohorí Pieniny či Gorce, ktoré sa tiež nachádzajú v bezprostrednej blízkosti chaty.

Ak budete unavení z náročného výšľapu, môžete si dopriať odpočinok na neďalekých termálnych kúpaliskách Bukovina (5 km) a Terma Bania (4 km).
208 €
384 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
208 €
384 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
40
37
Práve prezerá 42 ľudí
42
Práve prezerá 45 ľudí