Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxusný pobyt pre dvoch Metropola Čiech s celou rodinou alebo romantický víkend vo dvojici.

59
Popis ponuky

Chcete navštíviť Prahu, poznať čo najviac jej nádherných pamiatok a zároveň si pritom odpočinúť v špičkovom hoteli? V štvorhviezdičkovom hoteli Louis Leger na Vás čaká po náročných potulkách Prahou príjemný luxus.

Staromestská radnica - Orloj, Staromestské námestie, Kostol P. Marie pred Týnom, Jozefov alebo Židovské mesto, Pražský hrad a Hradčany, Katedrála sv. Víta, Belvedér, Loreta, Schwarzenberský palác, Chrám sv. Mikuláša, Karlov most, Národné divadlo, Valdštejnský palác, Petřín, Prašná brána, Václavské námestie, Žižkov - to je len zlomok tých najznámejších pamiatok, ktoré ročne navštevujú milióny turistov. V Prahe je ich však omnoho viac a či už ste v Prahe boli alebo nie, vždy sa jedno z najkrásnejších miest Európy oplatí navštíviť.

Oplatí sa aj návšteva ZOO, kde nájdete mnoho vnútorných a vonkajších pavilónov s množstvom rôznych zvierat.

www.hotelleger.cz
89,99 €
217 €

Kúpené
372x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (1)

4,00/5Skvelé
Hodnotené 1x
4

Hotel bol velmi dobry, chodili sme tam len prespat, bol na velmi dobrom mieste v centre Prahy, takze sme auto zaparkovali v prvy den pobytu a posledny den pobytu sme si ho vyzdvihli. Izby udrziavane, velke, ranajky dobre, personal fajn. Jedina vyhrada by bola k veceriam, bolo vidno , ze to chcu spravit co najlacnejsie, co trosku kazilo dojem z celeho pobytu.

8.9.2014
89,99 €
217 €

Kúpené
372x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 47 ľudí
49
Práve prezerá 41 ľudí
45
70