Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

HoplaLand pre deti. Zoberte svoje deti do sveta preliezok, trampolín, šmýkačiek a guličiek a užite si spoločne kopec pohybu a zábavy v najväčšom zábavnom labyrinte v meste len za 2,25 €.

50
Popis ponuky

Viete už, čo Vás čaká cez letné prázdniny? Dážď? Tropické horúčavy? V HoplaLande garantujeme všetkým deťom vždy krásne počasie.

Zábavné atrakcie pre všetky vekové kategórie (odporúčaný vek dieťaťa je do 12 rokov) s kontrolovaným zabezpečeným vstupom (žiadne dieťa neodíde von bez rodiča).

Detský svet HoplaLand v Nitre/Trenčíne/Banskej Bystrici je športovo-relaxačné indoorové centrum pre deti a ich rodičov. V HoplaLande majú deti pod dohľadom svojich rodičov resp. pod dohľadom animátorky možnosť aktívne tráviť voľný čas, rozvíjať svoje pohybové schopnosti, koordináciu a orientáciu, a to všetko v atraktívnom detskom prostredí, s možnosťou spoznávania nových kamarátov a rovesníkov.

Deti tu nájdu profesionálne a medzinárodne certifikované atrakcie, medzi najväčšie lákadlá patrí obrovská šmýkala, ale tiež gumové skákadlá, trampolíny, bludiská, húpačky, IQ steny a ďalšie atrakcie slúžiace na rozvoj detskej pohyblivosti a osobnosti. Ak má rodič hyperaktívne, alebo jednoducho len zdravo živé dieťa, ocení jedinečnú možnosť aktívneho odpočinku aj v čase nepriaznivého počasia.

Súčasťou detských svetov HoplaLand býva príjemná čokoládovňa, kde môžu rodičia pri sledovaní svojich ratolestí nerušene tráviť voľné chvíle. Je umiestnená tak, aby rodičia mali kedykoľvek prehľad o tom, kde sa ich deti nachádzajú. Podávajú sa v nej nealkoholické nápoje, kvalitná káva, čaj, pravá varená čokoláda a 100% ovocné fresh nápoje. Súčasťou Detských svetov HoplaLand sú tiež priestory na organizovanie atraktívnych detských osláv.

V Detských svetoch HoplaLand Trnava-Voderady a Nitra-Mlyny sú k dispozícii tiež exteriérové atrakcie pre deti aj dospelých.

Vo väčšine Detských svetov HoplaLand nie je nevyhnutná prítomnosť rodiča, na deti dohliadajú a o ich zábavu sa starajú skúsení animátori.
2,25 €
4,50 €

Kúpené
1133x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
2,25 €
4,50 €

Kúpené
1133x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

26
37
50