Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt pre 2 na Liptove. Penzióne Pekáreň. Čerstvé pečivo z vlastnej pekárne, veľa turistických cieľov, známe aquaparky v okolí, komfortné ubytovanie a relax v infrasaune – toto všetko čaká na vás počas pobytu v útulnom penzióne na Liptove, kde si teraz môžete užiť dovolenku s fantastickou zľavou.

49
Popis ponuky

Spoznajte krásy Liptova, nádherného prostredia, kde si dovolenku užijete plnými dúškami! Vydať sa môžete do neďalekých obľúbených aquaparkov, môžete prejsť turisticky zaujímavé oblasti v okolí alebo len tak relaxovať v nádhernej prírode. Znie to viac ako dobre, nemyslíte?

Ubytovanie

Vy aváš partner budete ubytovaní vkomfortnej 2-lôžkovej izbe skúpeľňou avlastným WC. Nábytok azariadenie izby na vás bude pôsobiť príjemným dojmom a rodinnoupohodou. Vkaždej izbe sa nachádza Wi-Fi pripojenie.

Stravovanie

Počas pobytu na vás bude čakať bohatá polopenzia, kde si môžete vychutnať lahodné raňajky avečere. Ako príjemné prekvapenie je, že vpenzióne sa nachádza vlastná pekáreň atak sa každé ráno budete prebúdzať snádhernou vôňou čerstvého chleba.

Wellness

Aby ste si naozaj oddýchli, tak by ste mali využiť aj wellness, ktorý Penzión Pekáreň svojim návštevníkom ponúka. Každý deň môžete navštevovať infrasaunu, kde komplet zregenerujete svoje telo. Vpenzióne sa nachádza aj obľúbená vírivka.

Tipy na výlety

Vlkolínec (15 km)

Vlkolínec patrí do Svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, kde bol zapísaný vroku 1993. Táto lokalita patrí medzi najnavštevovanejšie lokalityna Slovensku, preto ju nevynechajte ani vy!

Gino Paradise Bešeňová (25 km)

Tento areál je ideálnym miestom pre načerpanie stratenej energie a vitality. Po celý rok môžete spoznať čarokrásnu prírodu Liptova a silu jedinečnej geotermálnej vody, ktorá má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Blahodárne pôsobí na dýchacie apohybové ústrojenstvo amá veľmi priaznivé kozmetické účinky. To všetko vďaka prvku lítium, ktorý okrem iného pozitívne pôsobí aj na psychiku.

Aquapark Tatralandia (42 km)

Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy na Slovensku, vČechách avPoľsku. Objavte toto miesto plné dobrodružstiev azábavy! Nájdete tu celoročný Prímorský raj, Tropický raj, letné Funpark Tatralandia, aj ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia.

Demänovské jaskyne (47 km)

Na severnej stráne Nízkych Tatier, v Demänovskej doline sa nachádza Demänovský kras, v ktorom dominuje Demänovský jaskynný systém dlhý asi 25 km. V Demänovskej doline sú sprístupnené dve jaskyne - Demänovská jaskyňa slobody, ktorá patrí medzi najkrajšie sprístupnené jaskyne vEurópe a Demänovská ľadová jaskyňa, ktorá je unikátna svojou ľadovou výzdobou aj v dobe letných horúčav.
69 €
135 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
135 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
42
12
21