Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Osviežujúca dreň Açaico, Eurovei

41
Popis ponuky

Keď sa zdá, že život stratil zmysel v tridsaťstupňových horúčavách, objavte ho znovu spolu so zdravou a osviežujúcou pochúťkou Açaico dreň!

Schlaďte sa počas horúceho dňa, dodajte svojmu telu antioxidanty a osviežte sa energickou lahôdkou plnou zdravia a skvelej lahodnej chute. Amazonské ovocie Açaico v dreni je tým pravým osviežením počas nákupov alebo prechádzke pri Dunaji.

Vyberte si z variantov:
  • Variant 1: Açaico na tigela 130 g

  • Variant 2: Açaico na tigela 130 g + müsli 20 g + čerstvé krájané ovocie 40 g (podľa dennej ponuky – napr. jahody, ananás, kiwi alebo mix)

Açaico Dreň je absolútny hit zdravého stravovania. Ovocie açai dodáva životnú energiu. Zlepšuje imunitu a znižuje cholesterol.

Açai antioxidant

Esenciálne mastné kyseliny a antioxidanty v bobuliach açai bojujú proti srdcovým ochoreniam. Tie isté mastné kyseliny pomáhajú tiež pri absorbcii potrebných vitamínov, akými sú vitamíny A, E, D a K.

  • Açai rastie na palmách a pochádza z dažďových pralesov v Brazílii. Toto malé, tmavé, guľaté ovocie o veľkosti čučoriedky (s veľkou, nejedlou kôstkou) pripomína chuť čokolády.
  • Najlepšie si toto ovocie vychutnáte ako mrazenú dreň s ovocím alebo cereáliami, nápoj alebo koktail. Toto výnimočné ovocie je bohaté na antokyány (sú zodpovedné za fialové zafarbenie) a esenciálne mastné kyseliny, ktoré majú mnoho zdravotných benefitov.
  • Patrí medzi najzdravšie ovocie na svete. Má toľko antioxidantov, že ho odborníci zaradili medzi tzv. superpotraviny.

1,99 €
3,40 €

Kúpené
226x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1,99 €
3,40 €

Kúpené
226x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

69
50
Práve prezerá 38 ľudí
50
11