Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Profesionálne bielenie zubov ! V štúdiu krásy Bellande

Bellande
0 / 5
89
Popis ponuky

Všetci túžime po dokonale krásnom a žiarivom úsmeve. Teraz ho môžete dosiahnuť veľmi rýchlo, jednoducho a navyše za rozumnú cenu. Profesionálne bielenie zubov v salóne Bellande Vám zaručí belšie zuby až o 6 odtieňov. Preto neváhajte a zažiarte s nádherným úsmevom teraz len za skvelých 21,9 €. Šetríme Vám čas strávený u stomatológa a hlavne Vaše peniaze, pretože táto ponuka je na trhu bezkonkurenčná. 

Patentovaná bieliaca esencia je výlučne z prírodných látok, ktorá prináša vynikajúce a dlhotrvajúce výsledky.

ŽIADNY peroxid

ŽIADNA bolesť

ŽIADNA sensitivita


Moderný bieliaci systém Vám poskytne rýchle, bezpečné a najmä dlhodobé výsledky bez použitia peroxidu. Prostredníctvom revolučnej technológie sa odstránia škvrny zo zubnej skloviny napr. po nadmernej konzumácii kávy a vysokofarebných nápojov, škvrny spôsobené fajčením atď.

Po ošetrení odporúčame dodržiavať správnu zubnú hygienu a vyhýbať sa nadmernej konzumácii vysoko farebných nápojov a fajčeniu, aby bol efekt trvácnejší (bieliací efekt by mal vydržať až 6 mesiacov pri správnej životospráve). Profesionálne bielenie zubov neodporúčame kombinovať v priebehu 3 mesiacov s inými metódami bielenia zubov (bieliaci pásik, bieliace tyčinky, perá a rôzne bieliace peroxidové násadky… ). Zákrok je nevhodný pre deti do 15 rokov, pre klientov s vysokou kazivosťou, početnými plombami a pre klientov s paradentózou. Vybielenie zubov môže byť na škále 1 až 6 a viac odtieňov v závislosti od genetickej danosti.
21,90 €
199 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
21,90 €
199 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

71
68
67
66