Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Tri hodiny paintballu, masové vyhladenie stresu

46
Popis ponuky

„Akčné“ vysedávanie pred televíziou vymeňte za realitu a dokážte svojim priateľom, že by ste „ľavou zadnou“ mohli v najbližšej hollywoodskej prestrelke vystriedať hociktorého herca.

Pripravte sa na poriadnu dávky adrenalínu, rýchle akcie, vojenské stratégie a farebné fľaky. Hrajte s partiou paintball na najväčšom paintballovom ihrisku na Slovensku Devils.

Kupón pre 1 osobu zahŕňa:
  • 3 hodiny paintballu na ihrisku
  • 100 farebných gulôčok
  • výstroj (paintballový marker (značkovač), nerosiaca sa maska, ktorá chráni celú tvár a uši, plyn CO2, ktorý poháňa marker)
  • výber z troch druhov zbraní

Paintball je veľmi obľúbená adrenalínová športová disciplína a vo svete i na Slovensku ma mnoho fanúšikov.

Je to skvelý šport, ak sa potrebujete uvoľniť či zbaviť sa stresu. Okrem toho, že je to skvelá naháňačka, je to aj taktický a strategický šport, pri ktorom musí každý hráč zapojiť logiku, priestorové myslenie a zároveň zmysel pre tímovú hru.

Ihrisko s rozlohou 80 × 60 metrov patrí k jedným z najväčších v SR. Je zriadené vo vojenskom prevedení, čo znamená, že na ihrisku nájdete rôzne bunkre, zákopy, opevnenia, imitácie diel, tankov, budov a to všetko z prírodného materiálu. 

Ihrisko sa nachádza v Kalinkove 10 km od Bratislavy v príjemnom lesnom prostredí.

Voľné chvíle počas hrania si môžete spríjemniť grilovaním (gril je k dispozícii) alebo opekaním. V prípade horšieho počasia budete mať k dispozícii prístrešok pre cca 80 ľudí.

Ďalšie príplatky

  • extra strelivo 100 guľôčok – 5 €
  • požičanie maskáčov pre 1 osobu – 2 € (oblečenie je vždy čisté)

3 hodiny paintballu vám prináša profesionálny paintbalový klub Devils, ktorý vznikol už v roku 2002. Team pozostáva zo skúsených hráčov, ktorí v minulosti tento šport hrávali v rôznych kluboch, ale víta vo svojich radoch aj nováčikov. O správnu zábavu pri hre, ako aj o bezpečnosť sa postará profesionálny paintbalový team, ktorý zaručí, že domov budete odchádzať plní nových zážitkov a skvelého pocitu z adrenalínovej hry.
6,99 €
13 €

Kúpené
119x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,99 €
13 €

Kúpené
119x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
46
55
38