Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

HIIT a Fat burning - tréningy pre krásne telo

50
Popis ponuky

Viete, čo to znamená dať si poriadne do tela? A teraz nemyslíme jedlo. Zistite ako chutí ten skvelý pocit, keď viete, že to, čo robíte, skutočne funguje!

Budujte si skvelú kondičku s revolučným cvičením HIIT alebo spaľujte tuky na Fat burningu. Príďte v deň, ktorí vám vyhovuje!

  • Fat burning: pondelok, štvrtok od 19:00 do 20:00
  • HIIT: streda, piatok od 19:00 do 20:00

V cene vášho kupónu máte:
  • 10× hodinové cvičenie
  • 10× proteínová výživa
  • vypracovanie cvičebného plánu na mieru s kompletným jedálničkom
  • vstupná a opakovaná analýza po 2 týždňoch

Pre všetkých, ktorí sa túžia opäť cítiť zdravo a príťažlivo s postavou o pár konfekčných čísiel menšou, sme pripravili v spolupráci s Fitclub Dom športu kompletný program na správne formovanie postavy a úpravu váhy, ktorý vám po dôkladnej analýze nastavia odborníci presne na mieru.

HIIT

Vysoko intenzívny intervalový tréning je revolučná cvičebná metóda, kedy sa krátke intervaly cvičenia striedajú s odpočinkom. Pri cvičení zapojíte väčšinu svojich svalov a výsledky sú priam ohromujúce, a to všetko za neuveriteľne krátky čas. A nemusíte sa báť, že to bude nad vaše sily. Z cvičenia načerpáte novú energiu a silu na zvládnutie všetkých cvikov.

Fat burning

Kombinovaná hodina – so zahriatím a zvýšením tepovej frekvencie na začiatku, pokračuje sa posilňovaním jednotlivých svalových skupín. Záver hodiny je zameraný na zdravotný strečing, relaxáciu a celkové uvoľnenie.

Vaša cesta za ideálnou postavou bude každé dva týždne pod kontrolou a vy sa budete môcť tešiť čoraz štíhlejšej a pevnejšej postave, ktorú získate zdravou cestou a vyváženou cestou.

V cene služby je kontrolné meranie po každých 2 týždňoch, ktoré zahŕňa:

Po vyhodnotení týchto údajov vám bude vypracovaný program na zmenu pitného režimu, stravovacích návykov a používania funkčných potravín.

Naviac zdarma

Špeciálny bonus pre prvých 10 záujemcov vzorka zdravej desiaty formou proteínovej tyčinky a počas 2 tréningov dostanete iontový nápoj zdarma. Cvičí sa priamo v Dome športu na Junáckej 6 v telocvični, pri rezervácii na prvú hodinu vás informujú.
30 €
60 €

Kúpené
20x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
30 €
60 €

Kúpené
20x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

26
80
25
56