Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rodinná alebo párty pizza. Pochúťka pre celú rodinu

Don Papas
5 / 5
50
Popis ponuky

Obrovská pizza s hmotnosťou až 2000 g pre všetkých veľkých jedákov a milovníkov tohto tradičného jedla. Vyskúšajte pravú americkú pizzu od jedného z najväčších prevádzkovateľov fast-foodových reštaurácií na Slovensku s 50 % zľavou.

Don Papa's je originálny koncept pre milovníkov dobrého jedla, ktorí majú málo času. Don Papa´s vám prináša vaše obľúbené jedlá úplne inak...

Don Papa's Pizza ponúka originál americkú pizzu podľa pôvodnej receptúry a tradičné talianske cestoviny. Špecialitou je tiež pravý turecký kebab s jedinečným dressingom (podľa našej receptúry) a s vlastným, vždy čerstvo upečeným, pečivom.

Don Papa's Grill House Vám naservíruje špeciality pripravované na grile priamo pred Vašimi očami – rôzne druhy steakov z kuracieho a hovädzieho mäsa, losos, grilované kurence, zeleninové šaláty s grilovaným mäsom, pestré špízy...

Euro Gastro Group je jedným z najväčších prevádzkovateľov fast-foodových reštaurácii na Slovensku a zároveň poskytovateľom služieb závodného stravovania a cateringu.

"Prioritou našej spoločnosti je kvalita poskytovaných služieb, preto vždy kladieme najväčší dôraz na kvalitu surovín a poskytovaný servis. Naši zamestnanci sú neustále školení a pripravení plniť všetky želania našich zákazníkov. U nás sa najete vždy rýchlo, chutne a kvalitne!"

V Don Papa´s sa nepoužívajú suroviny a ochucovadlá s obsahom glutamanu sodného, iných pridaných látok, konzervantov a "E-čiek" a pri príprave jedál sa používa hlavne čerstvé suroviny - nie polotovary.

www.donpapas.sk
5,75 €
11,50 €

Kúpené
719x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5,75 €
11,50 €

Kúpené
719x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
17
Práve prezerá 39 ľudí
83
83