Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt s degustáciou vín spolu so someliérom

Hotel Čech
0 / 5
34
Popis ponuky

Pobyt s degustáciou vín v moravskej vínnej pivnici. Obdarujte priateľov, priateľku či rodičov trojdňovým pobytom neďaleko Lednicko-valtického areálu zvanom tiež Záhrada Európy s ochutnávkou šiestich druhov vín so someliérom aj degustačnou chuťovkou, ktorá Vám poodhalí tajomstvo vône a chute výborných originálnych vín.

Novozriadený trojhviezdičkový Hotel ČECH s Moravskou vinárňou Miluška ponúka izby vybavené sociálnym zariadením a TV s možnosťou satelitného príjmu. V hoteli sa nachádza jedna bezbariérová izba, ktorá má špeciálne vybavenie. Nielen pre novomanželov je pripravený klasický apartmán s kúpeľňou vybavenou vaňou.

Príjemná slnečná atmosféra umocní váš zážitok z fantastického vína a chutného jedla. Reštaurácia hotela sa nachádza v pokojnej časti mesta Břeclav na vinárskej cykloceste. Nahliadnete tu do sveta kulinárskych prekvapení, tak aj tradičnej moravskej kuchyne. V letných mesiacoch si môžete vychutnať príjemné posedenie na letnej terase s grilovaním s možnosťou počúvania cimbalovej muziky.

Štýlová hotelová pivnica má kapacitu 80 miest a slúži k riadenej degustácii odrodových vín pochádzajúcich od najlepších vinárov a vinárskych pivníc južnej Moravy.

Hotel Čech leží priamo na vinárskej cykloceste smerujúcej od archeologického náleziska Pohansko (6 ​​km) smerom k Lednickým rybníkom (4 km), mestu Lednice s nádherným zámkom (6 km) či loveckým zámkom z čias Lichtenštajnovcov vnútri panenskej prírody lužných lesov. Mesto Valtice a celý Lednicko-valtický areál ponúka pestrú škálu športového vyžitia - vďaka výborne značenej sieti cyklotrás najmä v oblasti cykloturistiky.

Len 25 km sa nachádza najmodernejšie zábavné centrum otvorené 365 dní v roku Aqualand Moravia.Celý Lednicko-valtický areál je svojím rovinatým terénom vhodný predovšetkým pre cykloturistiku. Lednicko-valtický areál, nazývaný aj "Záhrada Európy", je od roku 1996 na zozname Svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Okrem čarokrásnych zámkov v Ledniciach a vo Valticiach ju zdobí množstvo ďalších pamätihodností: romantická zrúcanina Jánov hrad, Klasicistický lovecký zámoček, Apollónov chrám s Dórskym stĺporadím, Rybničný zámoček, Hraničný zámoček, Belvedér, vyhliadky kolonáda na Reistna, Rendez - vous nazývaný tiež Dianin chrám, socha Troch gráciou, Akvadukt, Obelisk, Vodáreň a Minaret.

www.hotelcech.com
77,60 €
118 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
77,60 €
118 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
Práve prezerá 44 ľudí
50
Práve prezerá 40 ľudí
38
42
Práve prezerá 47 ľudí