Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vstupy na Cardio FIT Permanentka na Cardio FIT, pilates na boľavé kríže, alebo pre tehotné v Pilates Studio JJ

68
Popis ponuky

Vedeli ste, že cvičením Pilates počas tehotenstva si zabezpečíte stále pracujúci metabolizmus, čím sa vyhnete veľkým prírastkom telesnej hmotnosti a po pôrode sa ľahko dostanete do formy? Nebojte sa pohybu a vyberte si jedno z troch cvičení pod vedením skúsenej cvičiteľky.

Cardio Fit

Cardio Fit je intenzívny intervalový tréning zameraný na spaľovanie tukov a formovanie postavy. Vhodný je pre mužov aj ženy každého veku a zdatnosti. Vychádza z obľúbených fitness programov Insanity, Insanity Asylum a Focus T25.

Tréning je určený každému, kto má záujem zlepšiť svoju kondíciu a samozrejme zdokonaliť svoje telo. Podľa úrovne cvičíte s vlastným telom, alebo s činkami a pomôckami. Cvičíte podľa svojich možností, no cieľom je prekonať sám seba a napredovať. K tomu vám pomôže stále usmiatá a pozitívne naladená cvičiteľka. CARDIO FIT je jeden z najúčinnejších a najnáročnejších tréningov v meste.PILATES na boľavé kríže a PILATES pre tehotné

V pondelok a štvrtok o 18:00-19:00 hod sa cvičí PILATES na boľavé kríže aj PILATES pre tehotné, na základe telefonickej dohody. PILATES je vhodný pre všetky vekové kategórie bez ohľadu na celkovú kondíciu, dokonca aj pre ľudí s osteoporózou a problémami „s krížami“. PILATES pre tehotné je veľmi vhodný pre tehuľky, ktoré si chcú pravidelnou pohybovou aktivitou zabezpečiť stále pracujúci metabolizmus, čím sa vyhnú veľkým prírastkom telesnej hmotnosti a po pôrode sa ľahšie znova vrátia ku svojej pôvodnej váhe a kondícii. Vďaka Pilatesovým cvičeniam sa tehuľka naučí relaxovať spôsobom, ktorý jej nielen, že pomôže zbaviť sa bolestí, ale aj pomôže odľahčiť namáhané časti tela.Pilates je jeden z najúčinnejších cvičebných programov zameraný na rovnomerné vyváženie povrchových a hlbokých svalov ľudského tela, udržanie telesnej kondície, zlepšenie pohybového aparátu ako aj zdokonalenie správneho postoja i pohybovej koordinácie.

Cvičebný systém je predovšetkým zameraný na vytvarovanie a spevnenie partií strednej časti tela, ale aj na natiahnutie a posilnenie iných svalových skupín tela. Vaše svaly nebudú rásť do šírky, naopak nadobudnú dlhý, štíhly tvar. Keďže ide o pohybovú metódu, kde je úzke prepojenie tela a mysle, rozvíja sa pri nej schopnosť uvedomenia si telesného pohybu, čo má za následok kvalitnejšie precítenie práce jednotlivých svalov. Veľký dôraz sa tiež kladie na správne dýchanie.
12,90 €
40 €

Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
12,90 €
40 €

Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
26
25
56