Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Šungit Time, zdravá voda

40
Popis ponuky

Šungit odoberá z vody všetky negatívne zložky ako chlór, vodné usadeniny, či iné znečistenia, ktoré sa môžu vo vode nachádza.

Šungit je 2 miliardy rokov stará polyminerálna uhlíková hornina, ktorej jediné nálezisko sa nachádza v Karélii na severozápade Ruska. Šungit má špecifické zloženie, obsahuje totiž takmer všetky prvky periodickej sústavy. O čiernom šungite sa hovorí doslova ako o zázraku, pretože dokáže pohlcovať bolesti a má vynikajúce čistiace, liečivé a ochranné schopnosti.

Ukázalo sa, že vynikajúce účinky má šungit práve v pôsobení s vodou. Dokáže z nej odstrániť ťažké kovy, železité prísady a zlúčeniny obsahujúce chlór, dusičnany a amoniak. Šungit mení energeticko-informačnú povahu vody, nabíja ju a premieňa na biologicky aktívnu.

Dobrá voda obohatená minerálom Šungit je:

  • prírodná
  • zbavená nečistôt, usadenín a chlóru
  • obsahuje silné antioxidanty
  • pôsobí priaznivo na celý organizmus

Šungitová voda má analgetické, protizápalové a antibakteriálne vlastnosti a pomáha organizmu bojovať s rôznymi ochoreniami ako akútna chronická bronchitída, žlčové kamene, kolitída, cukrovka, artritída, chronická únava a zamedzuje rozvoju aterosklerózy. Používa sa tiež pri zle sa hojacich tržných ranách a dermatitídach. Fullerény urýchľujú regeneračné procesy v tkanivách pri akné, zvyšujú elasticitu a pružnosť pleti a v neposlednom rade sú známe aj pre svoje omladzujúce účinky.

Aktivácia pitnej vody pomocou šungitu

Obsah balíčka Šungit time nasypte do litrovej sklenenej či keramickej fľaše alebo nádoby a zalejte chladnou odstátou alebo prefiltrovanou vodou. Nádobu nezakrývajte a nechajte stáť 1-15 hodín (energetická hodnota vody sa oproti pôvodnej hodnote zvýši 15-30x). Takto odstáta voda je pripravená na konzumáciu. Piť ju môžete neobmedzene. Šungitová voda sa neodporúča uskladňovať v chladničke. Pozor, ak necháte šungit vo vode dlhšie, ako treba, jej energetická schopnosť sa znižuje. Viac info nájdete TU.
5,90 €
9,90 €

Kúpené
18x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (1)

5,00/5Perfektné
Hodnotené 1x
5

Super pre toho,ktochce byť,aj ostať zdravý,a komu niečo hovoria slová:" ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL"!

22.10.2014
5,90 €
9,90 €

Kúpené
18x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
62
14
62