Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kreatívne výtvarné kurzy

Artevia
0 / 5
43
Popis ponuky

Máte chuť tvoriť? Hľadáte spôsob relaxácie? A zároveň by ste sa chceli o sebe dozvedieť viac? Kreatívne stretnutia s umením by mohli byť pre Vás to pravé!

Kurz je vhodný pre každého človeka, ktorého zaujíma umenie, túži sa výtvarne realizovať a chce pracovať na svojej kreativite. Ak si súčasne chcete odpočinúť a potrebujete načerpať energiu, tak ste srdečne vítaní v príjemnej atmosfére kreatívneho kurzu v Starom Meste.

ArteVia vám poskytne príležitosť k odhaleniu vlastných možností a medzí, uvoľneným spôsobom Vám sprostredkuje zážitok z tvorby s akvarelom, expresívnej maľby s prstovými a akrylovými farbami, či z kreatívnej práce s uhlom na vlastnom portréte. Vyskúšate si experimentovanie s materiálmi ako sú vosk, lino, objavíte možnosti koláže, či ďalších kombinovaných techník.

V priebehu kurzu sa stretnete aj s niektorými technikami arteterapie, ktorej poslaním je sprevádzať ľudí prostredníctvom výtvarného umenia do liečivého priestoru. Dotyky s umením nám poskytnú možnosť uvoľniť svoje emócie podporiť predstavivosť a naplno vnímať daný okamžik. Naše kurzy sa vyznačujú dôrazom na originalitu a spontaneitu jednotlivca so snahou čo najlepšie človeka motivovať a vtiahnuť ho do prežitku. Nie je potrebné zvláštne výtvarné nadanie, či technické znalosti, pretože tvoriť môže skutočne každý.

Viac o kurzoch sa dočítate na http://artevia.webnode.sk/

69 €
120 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
120 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
75
80
50