Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Halloween a wellness Orava 3 dni relaxu a zábavy v Oravskej Lesnej

35
Popis ponuky

Hotel Tyrapol v centre obce Oravská Lesná vytvára jedinečné podmienky na oddych, prácu, zábavu, a ponúka kompletné rekreačno – rehabilitačné služby. Zárukou spokojnosti je tiché a príjemné prostredie, rodinná atmosféra a kvalita ponúkaných

služieb.

Wellness centrum Vám ponúka fínsku suchú saunu a parnú saunu. Telesnú teplotu Vám zníži ochladzovací bazén alebo fínske vedro, ktoré Vám zaručí príjemné prekrvenie pokožky a blahodarné účinky na celý obehový a imunitný systém.

Súčasťou rekreačného centra hotela je plavecký bazén s rozmermi 15m x 5m s hĺbkou od 1,2m do 1,4m, vybavený modernou technológiou úpravy a filtrácie vody. Doplnený je vonkajším chrličom vody, ktorého účinok je vhodný najmä pri bolestiach chrbtice, krčných stavcov a horných končatín.

Hotel Tyrapol ponúka ubytovanie v samostatných 2-lôžkových a 3-ložkových izbách s možnosťou prístelky, apartmánoch a rodinných mezonetových izbách. Súčasťou každej izby je samostatné sociálne zariadenie, TV/satelit, telefón a rádio.

V hoteli sa nachádza reštaurácia, ktorá ponúka širokú paletu jedál z domácej ale i zahraničnej kuchyne. V každodennej ponuke nechýba cenovo zvýhodnené denné menu.

Hotel Tyrapol tiež ponúka možnosť organizovania obchodných konferencií, seminárov, prednášok či školení v kongresovej sále s kapacitou do 200 osôb, plne vybavenou audiovizuálnou technikou. K dispozícii je taktiež prednášková miestnosť s kapacitou 30 miest a salónik pre 14 osôb.

Vo wellness centre Hotela Tyrapol je možnosť aj komplexného vyšetrenia pohybového aparátu rehabilitačným lekárom s následnou ordináciou fyzikálnej terapie, masáže a iných rehabilitačných procedúr. V komplexnom rehabilitačnom programe budú zohľadnené vaše individuálne požiadavky a potreby.

Okolie Oravskej Lesnej ponúka:

Oravská Lesná ponúka bohaté možnosti na prechádzky a turistiku v každom ročnom období. V lete je tu možnosť cykloturistiky, rybolovu, zberu hríbov a lesných plodov, v zime možnosti lyžovania a iných zimných športov.

  • Jedinečný secesný kostol sv. Anny z roku 1914
  • V Oravskej Lesnej sa nachádza svetový unikát – Lesná úvraťová železnička
  • Hvezdáreň s najväčším astronomickým ďalekohľadom na Orave
  • Kaplnka Božieho milosrdenstva (Starý kostol) a starý cintorín
  • Oravský hrad


www.tyrapol.sk
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť