Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Romantické zážitkové menu pre dve osoby v skvelej reštaurácii Hotela Max Inn.

50
Popis ponuky

Doteraz ste partnerovi servírovali svoje srdce, teraz si jeho lásku získajte skvelým jedlom! Gurmánske špeciality si vychutnáte v Reštaurácii Hotela Max Inn***.

Špeciálne 3-chodové romantické degustačné menu zahŕňa:

Víno:

  • 2× Pohár Prosecca

Predjedlo:

  • 2× 100g Cviklové ravioli plnené baby mozzarellou na malom šaláte s chilli olejom

Hlavné jedlo:

  • 2× 130g Konfitované kačacie prsia, omáčka z granátového jablka, roládka s karamelizovanou kapustou

Dezert:

  • 2× 120g Domáci cheesecake s čerstvým ovocím

S týmto rafinovaným menu zapálite vo svojom srdci iskru a po romantickom rande budete hasiť vášnivý požiar! Jedinečné kombinácie čerstvých ingrediencií a surovín, kulinárske inovácie a chutné špecialitky ešte viac podčiarknu výnimočnosť okamihu s vašou polovičkou.

Interiér reštaurácie je ladený do teplých pastelových farieb a celkový dojem tepla domova umocňuje aj krb, ktorý je ústredným prvkom priestoru a spája kaviareň a čajový kútik s reštauračnou časťou. Kuchyňa funguje bezchybne pod taktovkou šéfkuchára Františka Atkaryho, ktorý si priniesol skúsenosti z vychýrených bratislavských reštaurácií a 5* hotela.

Reštaurácia je ideálnym miestom na romantickú večeru, rodinnú oslavu, obedové menu, pracovnú kávičku či priateľské posedenie pri pohári dobrého vínka. Počas teplých dní je k dispozícii aj letná terasa. Hotel organizuje aj pravidelné riadené ochutnávky v spolupráci s renomovanými vinárstvami.
19,90 €
39,80 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
39,80 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

20
37
40