Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Mikulášsky wellness pobyt Hotel Tyrapol pre dvoch s jedným dieťaťom do 12r.

51
Popis ponuky

Hotel sa nachádza v centre obce Oravská Lesná, známou svojimi nízkymi teplotami a bohatou nádielkou snehu, s bohatým výberom možností prechádzok a turistiky v prírode v každom ročnom období.

Hotel Tyrapol vám ponúka ubytovanie v samostatných dvoj- a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, apartmánov a rodinných mezonetových izbách. Súčasťou každej izby je samostatné sociálne zariadenie, TV/satelit a telefón.

V hoteli sa nachádza reštaurácia so širokou ponukou jedál z domácej kuchyne, ďalej predajňa potravín a pohostinstvo.

Wellness centrum vám ponúka fínsku suchú saunu a parnú saunu s rôznymi inhalačnými prísadami. Telesnú teplotu vám zníži ochladzovací bazén alebo fínske vedro, ktoré vám zaručí príjemné prekrvenie pokožky a blahodárne účinky na celý obehový a imunitný systém. Jemnejšie osvieženie vám umožňujú masážne trysky v sprchovej oáze, ktorých teplotu si môžete regulovať podľa vlastných požiadaviek.

Masáž vírivou vodou s celkovou celotelovou aplikáciou s izotermickou teplotou (36° - 37°C) prispieva k zlepšeniu prekrvenia končatín, aktivuje kožné receptory a uvoľňuje svalovú a kĺbovú stuhnutosť. Vo večerných hodinách si môžete kúpeľ spríjemniť farebným podvodným osvetlením, ktoré vytvorí tu pravú uvoľnenú atmosféru.

Súčasťou rekreačného centra je plavecký bazén s rozmermi 15m x 15m a s hĺbkou od 1,2 m do 1,4 m vybavený modernou technológiou úpravy a filtrácie vody. Je doplnený vonkajším chrličom vody.

Pokiaľ chcete urobiť niečo pre svoje zdravie a telo zároveň, môžete využiť služby fitnescentra.

Hotel Tyrapol tiež ponúka možnosť organizovania obchodných konferencií, seminárov, prednášok či školení v kongresovej sále s kapacitou do 200 osôb, plne vybavenou audiovizuálnou technikou. K dispozícii je taktiež prednášková miestnosť s kapacitou 30 miest a salónik pre 14 osôb.

Oravská Lesná ponúka:

Oravská Lesná ponúka bohaté možnosti na prechádzky a turistiku v každom ročnom období. Na jeseň je tu možnosť cykloturistiky, zberu hríbov a lesných plodov, v zime možnosti lyžovania a iných zimných športov.

  • Jedinečný secesný kostol sv. Anny z roku 1914
  • Oravská lesná železnica
  • Hvezdáreň s najväčším astronomickým ďalekohľadom na Orave
  • Kaplnka Božieho milosrdenstva (Starý kostol) a starý cintorín

OKOLIE ORAVSKEJ LESNEJ
  • Vychylovka - úvraťová železnica a skanzen
  • Stará Bystrica - Slovenský orloj
  • Oravský hrad
  • Oravská priehrada

www.tyrapol.sk
96,50 €
197 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (1)

5,00/5Perfektné
Hodnotené 1x
5

aj ked hotelu by sa dalo pár vecí vytknút,tento nedostatok uplne zatienil personál,neskutočne milé kočky,vo všetkom nám vyšli v ústrety,a z úsmevom.jediné čo som nevedela prežit bol postoj k fajčiarom,fajčili sme vonku pred hotelom vyhodení ako psi,s tým by mohli niečo urobit,ved platili sme tak isto ako nefajčiari,uvítala by som nejaký odvetrávaný salónik,alebo niečo podobné,inak všetko ok,radi sa tam znova vrátime

9.12.2014
96,50 €
197 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť