Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kryolipolýza a lymfodrenáž Zbavte sa tuku na problémových partiách

IdealBeauty
0 / 5
68
Popis ponuky

Zbavte sa neželaného tuku a tešte sa zo svojej postavy bez toho, že by ste museli zoštíhliť aj svoj rozpočet! Využite v boji s prebytočnými kilami CHLAD! Vyskúšajte kryolipolýzu, ktorá z vás doslova vyplaví neželané tuky! Toxíny a tukové bunky z vás pôjdu rýchlejšie, ak kryolipolýzu podporíte lymfodrenážou. 

Vyberte si z variantov:
  • Variant 1: 40-minútová kryolipolýza, 1 nasatie
  • Variant 2: 40-minútová kryolipolýza, 2 nasatia
  • Variant 3: 40-minútová kryolipolýza, 5 nasatí
  • Variant 4: 45-minútová lymfodrenáž
Kryolipolýza

Kryolipolýza je neinvazívne odstránenie tukových buniek v určitej oblasti tela. Špeciálny aplikátor sa priloží na tú časť tela, kde sa chcete zbaviť centimetrov. Vákuovým podtlakom sa vtiahne do aplikátora pokožka aj s prebytočným tukom. Chladiace platničky ochladia tuk, na čo telo reaguje zápalovou reakciou, ktorá zbaví telo všetkých tukových buniek. Voilà! Už iba krásna postavička!

Nemusíte sa báť o vašu kožu, pretože je počas zákroku chránená kontaktným gélom. Je to bezbolestné! Pocítite iba mierny tlak a chlad, ktorý ale veľmi rýchlo ustupuje. Keďže tuková bunka mrzne pri vyššej teplote ako koža, najnižšia teplota, ktorou vaše tuky schladia, je 3 °C. Pri týchto teplotách je zaistené, že ostatné tkanivá, ktoré obklopujú tukové bunky a sú pred procesom schladené, sú chránené, a tým nedochádza k ich poškodeniu. Je to doposiaľ najúčinnejšia bezbolestná liposukcia, overená klinickými štúdiami.

V IdealBaeuty vám pomocou najefektívnejších prístrojov značky LipoCryo ošetria brucho, ruky, stehná, chrbát. Medzi zakázané oblasti patria prsia a hrudník. Čím menej tuku máte, tým menej ošetrení postačí, no pripravte sa maximálne na 3 procedúry na jedno miesto vášho tela.

Podrobnejší postup pri kryolipolýze TU.

Aj keď je kryolipolýza účinná, nezabúdajte na zdravý životný štýl v podobe pohybu a zdravej stravy, pretože tukové bunky sa vám môžu vytvoriť na inej časti vášho tela!

Kontraindikácie (rozkliknite)

Lymfodrenáž 

Naštartujte váš metabolizmus a lymfatický systém vďaka 45 minútovej lymfodrenáži v centre IDEAL BEAUTY!

Lymfodrenáž je vhodná ako prevencia vzniku kŕčových žíl u osôb so sedavou prácou alebo dlhodobo pracujúcim v stoji. Taktiež je vhodnou prevenciou žilových zápalov a urýchľuje rehabilitáciu po úrazoch a operáciách, napomáha odstraňovať napätie v končatinách, zlepšuje prietok krvi tkanivom, odstraňuje pocity únavy.

Pomáha pri odstraňovaní prejavov pomarančovej kože – celulitídy a pri cielenom formovaní postavy.

Kontraindikácie (rozkliknite)

Zmrazte svoje tuky v IdealBeauty! Toto ošetrenie je vhodné pre všetky vekové kategórie a je vhodné rovnako pre ženy aj mužov!
4,50 €
14 €

Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4,50 €
14 €

Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

66
75
72
38