Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v Chvojnici Ubytovanie v horskom hoteli Magura*** na 3 - 4 dni.

36
Popis ponuky

Prírodu, ktorá sa nachádza na našom krásnom Slovensku, len tak nikde nenájdete. Zvlášť nádherné prostredie je vokolí Strážovskej pahorkatiny avChvojnickej doline. Preto si nájdite čas apríďte si oddýchnuť do horského hotela Magura***, ktorý sa nachádza práve vtejto lokalite.

Ubytovanie

Vy aváš partner budete ubytovaní vo veľmi príjemnom horskom hoteli, ktorý je svojou polohou skutočne jedinečný. Vjeho blízkosti sa nachádzajú všetky možnosti využitia voľného času. Príroda, hory, les, mesto, zábava. To všetko vblízkom okolí. Izba má vlastnú kúpeľňu a je útulne zariadená, preto sa budete vnej cítiť veľmi príjemne.

Stravovanie

Počas pobytu je pre vás pripravená lahodná polpenzia, kde vás každé ráno budú čakať chutné raňajky adeň ukončíte vynikajúcou večerou. Počas dňa si môžete za malý doplatok vychutnať obed vmiestnej reštaurácii alebo vpohostinstvách vblízkom okolí.

Iné možnosti

Aby toho nebolo málo, tak vrámci balíčka sa môžete tešiť aj na hodinovú saunu, kde sa dokonale zregenerujete, ďalej máte kdispozícii vírivku, neobmedzený minifitness apočas zimy máte zadarmo neobmedzený vstup na bežecké trate.

Tipy na výlety

Bojnice (21 km)

Bojnice sú známe nielen ZOO, ale aj nádherným zámkom grófa Pálffyho či kúpeľmi pre pacientov trpiacimi chorobami pohybového ústrojenstva. Najväčšou atrakciou Bojníc je určite jedna z najvýznamnejších pamiatok Slovenska - romantický Bojnický zámok. Zámok ponúka denné i nočné prehliadky a okrem nich často aj atraktívne sprievodné podujatia počas celého roka.

Čičmany (30 km)

Z areálu horského hotela, kde budete ubytovaní vedie do Čičmian malebný turistický chodník. Čičmany sú známe aj svojím ľudovým krojom a typickými geometrickými výšivkami. V maľovaných dreveniciach sa nachádzajú stále muzeálne expozície zo života a práce čičmianskeho ľudu. Tak spoznajte aj vy našu ľudovú tradíciu!

Turčianske Teplice (29 km)

Aquapark Turčianske Tepliceleží vsrdci Slovenska vprostredí Horného Turca. Pozostáva z dvoch častí, z areálu SPA - v bazénoch liečivá termálna minerálna voda s teplotou 38°C az areálu aquaparku, kde je termálna voda má do 33°C. Tobogány, šmykľavky, atrakčný bazén sú samozrejmosťou, preto ozábavu budete mať postarané.

Lyžiarske stredisko Kľačno (11 km)

Vrámci priaznivých podmienok ponúka stredisko klasickúalternatívnulyžovačku bez umelého zasnežovania. Nachádzajú sa tu 2 vleky s dĺžkou550 ma 300 m, dĺžka zjazdoviek je 1,1 km.

Lokalita, kam vás pozývame je ideálna na jesenný aj zimný pobyt. Preto si zoberte pár dní voľno apríďte sa zregenerovať aoddýchnuť si práve do hotela Magura. Región ponúka celý rad možností využitia voľného času, takže nuda nehrozí.
79 €
123 €

Kúpené
6x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79 €
123 €

Kúpené
6x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
45
32
45