Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Joga v centre či u vás doma Uvoľnite svoju myseľ a spevnite pritom svoje telo.

56
Popis ponuky

Jednorazový vstup alebo permanentka na 5 cvičení na jogu či pilates v centre alebo súkromná hodina jogy, kde sa certifikovaná inštruktorka bude venovať len vám vo vašom domácom príjemnom prostredí. Uvoľnite svoju myseľ a spevnite pritom svoje telo.

V joge sa na prípravu cvičenia ásan využívajú spravidla mnohé typy cvičení, ktorých cvičenie ľahko zvládnete pod vedením inštruktorky. Existujú formy jogy, ktoré skočia rovnými nohami do cvičenia ásan, ktoré cvičia dookola v niekoľkých opakovaniach, čím dochádza k postupnému uvoľneniu napätia, i posilneniu svalstva rovno v pozícii.

PILATES je vhodný pre všetky vekové kategórie bez ohľadu na celkovú kondíciu, dokonca aj pre ľudí s osteoporózou a problémami „s krížami“. Pilates je jeden z najúčinnejších cvičebných programov zameraný na rovnomerné vyváženie povrchových a hlbokých svalov ľudského tela, udržanie telesnej kondície, zlepšenie pohybového aparátu ako aj zdokonalenie správneho postoja i pohybovej koordinácie.

Cvičebný systém je predovšetkým zameraný na vytvarovanie a spevnenie partií strednej časti tela, ale aj na natiahnutie a posilnenie iných svalových skupín tela. Vaše svaly nebudú rásť do šírky, naopak nadobudnú dlhý, štíhly tvar. Keďže ide o pohybovú metódu, kde je úzke prepojenie tela a mysle, rozvíja sa pri nej schopnosť uvedomenia si telesného pohybu, čo má za následok kvalitnejšie precítenie práce jednotlivých svalov. Veľký dôraz sa tiež kladie na správne dýchanie.Viac informácií nájdete aj na www.facebook.com/pilatesstudiojj
2,20 €
5 €

Kúpené
81x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
2,20 €
5 €

Kúpené
81x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
12
46
55