Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Wellness kúsok od Balatonu Ubytovanie na 3 dni v kúpeľnom meste Zalakaros

44
Popis ponuky

Skvelá atmosféra aperfektné služby činia zhotela Karos Spa**** vmaďarskom meste Zalakaros prvotriedne ubytovacie zariadenie. Vo wellness hoteli sa budete skutočne cítiť ako vraji asvoj relax si užijete na maximum. Hotel ponúka hosťom aktívny aj pasívny oddych, apreto si tu nájde každý práve to, čo má rád ato, pričom si najlepšie oddýchne.

Ubytovanie

Hotel vám avášmu partnerovi počas 3 dní ponúka komfortné ubytovanie vpríjemne aštýlovo zariadených izbách, ktoré vám poskytujú pohodlnú posteľ, vlastnú kúpeľňu sWC, úložný priestor apomerne veľa priestoru.

Stravovanie

Vrámci pobytu sú pre vás avášho partnera pripravené lahodné raňajky abohaté večere formou bufetu, atáto polpenzia sa postará oto, aby ste si pobyt užili aj vďaka prvotriednemu jedlu. Počas obeda môžete využiť skvelú reštauráciu, kde sa ovaše chuťové poháriky postará šikovný šéfkuchár.

Wellness

Hotel Karos Spa**** vyniká predovšetkým svojimi wellness službami, vďaka ktorým je oddych príjemnejší. Vareáli hotela nájdete až 7 bazénov sviac ako 1000 m2 vodnej plochy. Vy spartnerom si môžete vrámci kupónu oddýchnuť vklasických bazénoch, v zážitkových bazénoch, vsoľnej jaskyni, alebo vsaune.

Hotel Karos Spa**** myslí aj na detských návštevníkov, pretože aj pre najmenších ponúka špeciálne bazény alebo zábavné centrá, kde sa deti vybláznia.

Iné služby

Hotel vám vrámci kupónu umožní aj návštevu fitness centra ainých aktivít, ako napríklad tematické programy, živá hudbu, ktorú si môžete užiť viackrát do týždňa.

Tipy na výlety

Balaton

Najznámejšie jazero vstrednej Európe by ste mali navštíviť aj vy. Teraz máte ktomu aj skvelú príležitosť pretože leží len pár kilometrov od vášho hotela. Kúpať sa síce vzimných mesiacoch nemôžete, ale aspoň uvidíte krásne miesto, ktoré navštevuje tisícky turistov.

Národný park Kis-Balaton

Národný park, ktorý ohuruje svojich návštevníkov nevídanou krásou. Ide oporastené brehy, kde žijú vzácne druhy rastlín aj živočíchov. Vzimných mesiacoch pôsobí na návštevníkov pokojnou atmosférou, ktorá však nestráca na svojej kráse.

Užite si aj vy senzačnú dovolenku vblízkosti našich hraníc. Doprajte si dostupný luxus vrodinnom hoteli, ktorý vám poskytne všetko, aby ste sa stále cítili príjemne aako doma. Nájdite vKaros Spa hoteli harmóniu a odpočinok pre telo i dušu.

Dodatok:

  • Víkendový poplatok: 20 € / 2 osoby / 2 noci
  • Izba rodinného typu: 30 € / izba / 2 noci

149 €
266 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
266 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
Práve prezerá 45 ľudí
42
Práve prezerá 44 ľudí
50
Práve prezerá 39 ľudí
38