Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Veľký obložený hamburger Moderné prostredie so živou hudbou, skvelé porcie

55
Popis ponuky

Zavrite oči, otvorte ústa! Ale musíte ich otvoriť naozaj naširoko, pretože nedostanete žiadneho chrústa, ale poriadne obložený hamburger, ešte k tomu aj s hranolčekmi a cibuľovými krúžkami.

Tak sa doňho príďte zahryznúť v bare Black Out restaurant and music bar a zoberte aj kamarátov! Veď by ste si hádam nenechali tento chuťovkový poklad iba pre seba.

Váš kupón zahŕňa:
  • hamburger s hovädzím mäsom o váhe 150 g
  • prílohy (majonéza, syr čedar, slaninka, cibuľka, paradajka, coleslaw šalát, barbecue)
  • 150 g hranolčeky  
  • 60 g cibuľové krúžky

Reštaurácia a music bar Black Out ponúka moderné prostredie so živou hudbou a samozrejme i bohaté porcie. Vychutnať si tu môžete aj premietanie športových zápasov a pravidelne organizované kultúrne podujatia, živé kapely či dokonca divadelné predstavenia.

Podľa požiadaviek klienta je možné zorganizovať firemné večierky, oslavy, párty a množstvo ďalších eventov – a to s kompletným servisom!

Využite šancu osláviť v príjemnej a veselej atmosfére baru Black Out skutočne bláznivého Silvestra! Nachystaná je skvelá party s DJ-om, welcome drink, akcia na nápoje a bottle service, fotodarček, ohňostroj, rebierka, kačica, klasická polnočná kapustnica a veľa veľa iného!

Vstup na mieste je 10 €, v predpredaji (do 15. 12.) 7 €. 
3,59 €
7,90 €

Kúpené
597x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
3,59 €
7,90 €

Kúpené
597x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

48
40
31
16