Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rebierka v medovej kruste Ochutnajte mäsovú pochúťku a k jedlu si dajte pivo

57
Popis ponuky

Celý svet je pobláznený a nevie ako jesť. Vegetarián, vegán, Paleo? Čert to vezmi, čo môže byť zdravšie ako poriadne jedno kilo pečených rebierok, ktoré sú isto plné vitamínov a živín? 

Urobte si skvelé popoludnie a začnite sa tešiť na rebierkovú diétu! Pečené rebierka v medovej kruste aj s vychladeným pivom Staroprameň! Cítite tú vôňu?

Váš kupón zahŕňa:
  • 1 kg rebierok v medovej kruste
  • 250 g obloha (uhorky, baranie rohy, feferónky, chren, horčica)
  • 10 pol krajcov chleba
  • 2 × 0,3 l pivo Staroprameň 10´

Reštaurácia a music bar Black Out ponúka moderné prostredie so živou hudbou a samozrejme i bohaté porcie. Vychutnať si tu môžete aj premietanie športových zápasov a pravidelne organizované kultúrne podujatia, živé kapely či dokonca divadelné predstavenia.

Podľa požiadaviek klienta je možné zorganizovať firemné večierky, oslavy, párty a množstvo ďalších eventov – a to s kompletným servisom!

Využite šancu osláviť v príjemnej a veselej atmosfére baru Black Out skutočne bláznivého Silvestra! Nachystaná je skvelá party s DJ-om, welcome drink, akcia na nápoje a bottle service, fotodarček, ohňostroj, rebierka, kačica, klasická polnočná kapustnica a veľa veľa iného!

Vstup na mieste je 10 €, v predpredaji (do 15.12.) 7 €.
7,65 €
17,80 €

Kúpené
83x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
7,65 €
17,80 €

Kúpené
83x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

17
Práve prezerá 40 ľudí
79
42
40
Práve prezerá 36 ľudí