Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Škola beatboxu a DJ-ingu Základy mixovania, využitie rôznych zvukov

53
Popis ponuky

Allstars Music Academy sú hudobné kurzy pre deti a dospelých, ktoré sa približujú vyučovaciemu systému zahraničných škôl. Jedná sa o spôsob výučby založený na motivácii žiaka prekonávať samého seba, vybudovať sebavedomie týkajúce sa schopnosti suverénne vystupovať.Škola beatboxu a DJingu je prvým krokom medzi talentom a poriadnymi beatmi na stage-i. A za pár rokov možno aj vy vyrazíte svojim umením publiku dych ako Tom Thum na tomto inšpiratívnom videu.

Škola DJinguLektor:DJ I-ONE

je mladý veľmi úspešný slovenský DJ s bohatou profesnou históriou. Allstars Music Academy sa veľmi teší, že prijal pozvanie robiť lektora Official Pionner DJ for Slovakia, ktorý účinkoval v 17 krajinách sveta (Maldivy, Belgicko, Rusko, Srbsko, Írsko a mnohé iné...) vrátane dvojročného angažmány na Ibize.

Má za sebou významné medzinárodné spolupráce s TOP interpretmi sveta ako David Guetta, Axwell, Kosheen, Chicane, Nicky Romero a mnohí ďalší. Svoje meno má profesne podpísané so značkami ako Ministry of Sound, Head Kandi, Amnesia a Pop Star. Momentálne sa okrem sólovej dráhy venuje úspešným projektom SWITCH2SMILE a LOKOMOTIVDJS.

Čo sa budú učiť
  • Techniky DJingu, ktoré zahŕňajú základy mixovania, využitie rôznych zvukov v jednotlivých žánroch
  • Ako správne vybrať sluchátka alebo konzolu
  • Objasnia sa a v praxi ukážu ako sa využívajú a tzv "skratche" alebo "sample"
  • Vytváranie ucelených slučiek do hudobného podkladu a ako sa robia remixy
  • Sofware a jeho používanie
  • K dispozícii na skúšanie bude profesionálna DJská výbava

Workshop obsahuje3x 1,5 h intenzívne tréningy vrátane prednášky, ukážok a praktických cvičení (sobota doob, sobota poob, nedeľa doob) + workshop a prednáška ako aktívny účastník s Grimasom ako exkluzívnym hosťom.

Darček - free vstup a možné vystúpenie s beatboxermi na spoločnej akcii po Grimasovi

BeatboxLektori:ESSO - člen SDA, Strike force 1, vystupuje v predstavení Julio a Romea, tour so speváčkou Tinou

Peter Adamov - vicemajster sveta v beatboxe 2005, dvojnásobný majster CR v beatboxe, mnoho svetových festivalov s európsky uznavaným zoskupením beatburgerband

Čo sa budú učiť
  • Základy tvorenia zložiek rytmov, napodobňovanie rôznych zvukov,
  • Základné techniky beatboxu, správny dych a využívanie bránice pri beatboxe
  • Zdokonalenie kreativity, vyskúšajú si ako sa robi "battle", prípadne sa budú cvičiť atraktívne skupinové beatboxove cvičenia a mnohé ďalšie

Workshop obsahuje3x1,5h intenzívne tréningy - sobota doob, sobota poob a nedeľa doob + voľný vstup na prednášku hiphopoveho Dja Grimasa a afterjam účastníkov celých kurzov(nedeľa od 18:00). Na ňom si môže každý vyskúšať rolu vystupujúceho umelca pred ostatnými, prípadne sa môžu otvoriť aj beatboxove battle a vystúpenia zúčastnených Djov.
35 €
75 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
35 €
75 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
26
20