Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

SHR laserová EPILÁCIA Najúčinnejší spôsob odstránenia chĺpkov

Bellande
0 / 5
91
Popis ponuky

SHR - revolučný nástupca IPL!

Vyskúšajte pokrokovú novinku, ktorá vychytala nedostatky tradičného IPL-ka - SHR laserová technológia, ktorá účinne odstraňuje tmavé i svetlé chĺpky!

V Royal esthetic vedia ako na to a po ich návšteve sa stane vaša pokožka na žiadaných partiách hladká ako hodváb! Skombinujte si ošetrenie podľa seba - stačí si iba zakúpiť potrebný počet kupónov na dané procedúry ( viď tabuľka).

Viditeľné výsledky dosiahnete už po prvom ošetrení!

  • zľava na epiláciu pomocou modernej laserovej technológie SHR
  • bezbolestné, trvalé a rýchle odstránenie chĺpkov
  • vhodná na ošetrenie každej časti ľudského tela
  • viditeľné výsledky už po prvom ošetrení
  • ešte rýchlejšia a účinnejšia epilácia ako tradičné IPL
  • účinné odstránenie aj svetlých chĺpkov

Kupón platí na jednorazovú epiláciu technológiou SHR:

Poskladajte si počet kupónov podľa toho, akú oblasť si želáte epilovať. Potrebný počet kupónov na konkrétnu procedúru si nájdete v tabuľke.

SHR laserová technológia epilácie

Tradičné IPL technológie sú inovované a prechádza sa už na nové technologie - Laserové. IPL technológie, ktoré vytvárajú krátke impulzy približne 2 300 milisekúnd, zasahujú koreň vlasového folikulu výhradne prostredníctvom melanínu a spôsobujú jeho odumieranie. Koža ako aj červené krvinky a bunky majú podobný koeficient absorpcie ako melanín a preto tiež absorbujú značné množstvo vyrobenej energie.

SHR technológie na druhej strane využívajú cestu melanínom iba čiastočne (50%) a kombinujú ju s In Motion technológiou, ktorá iba jemne prehreje kožu a pomáha jej prenikať až do folikulov, ktoré vytvárajú rast vlasov.

Výskum ukázal, že proces zahrievania je podstatne účinnejšií pre odstránenie trvalých chĺpkov a vlasov ako používané vysoké a krátke hladiny energie. Preto, pri použití SHR, energia z laserového prístroja prechádza tkanivom niekoľkokrát (v pohybe) pomocou nízkych energií, ale vysokou mierou opakovania (až 10Hz, t. j. 10 krát za sekundu high-energy impulzy) namiesto s tradičnou metódou pomocou jediného. Preto vlasy, melanín, ako aj tkanivá kmeňových buniek, s nízkou spotrebou energie v pomalom tempe a za dlhší čas a na komfortne zohriatu teplotu (iba 45° Celzia) a s vysokou mierou opakovania, dokážu vytvoriť dokonalejší, účinnejší, rýchlejší a zároveň trvalejší efekt odstraňovania chĺpkov.

Metóda je vhodná na ošetrenie každej časti ľudského tela.

Výhody epilácie SHR:
  • minimálna bolestivosť
  • časová nenáročnosť
  • bezproblémový návrat k bežným denným činnostiam
  • rýchlejšia a vyššia účinnosť ako pri IPL

2,30 €
25 €

Kúpené
180x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
2,30 €
25 €

Kúpené
180x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

68
71
67
73