Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Wellness pobyt v Beskydách Luxusný 3-dňový pobyt pre 2 osoby

40
Popis ponuky

Beskydy ponúkajú ideálne miesto pre útek od dennodenného zhonu. Zatvorte notebook, vypnite telefón, utečte od povinností a doprajte si pár dní zážitkov so svojimi blízkymi. Golf & Ski resort Ostravice***** ponúka ideálne zázemie, či už si chcete len božsky oddýchnuť alebo napríklad poriadne zalyžovať.

Ubytovanie

Ubytovaní budete v hoteli Green Inn****, ktorý je umiestnený v srdci rezortu a poskytuje rafinovanú kombináciukomfortu a pohostinnosti. Čakajú vás fascinujúce výhľady na beskydské údolie, golfové ihrisko a kľudné prostredie, kde všetky vaše priania budú sprevádzané prívetivým personálom. Izby sú vybavené bezplatným WiFi internetom, klimatizáciou, barom, TV, SAT a veľkorysú terasou s fascinujúcimi výhľadmi.

Stravovanie

V hlavnej hotelovej reštaurácii vás uchváti dokonalé prepojenie okolitej krajiny so stolovaním, kde nemožno nájsť stôl so zlým výhľadom. V ponuke nechýbajú šťavnaté steaky, domáce dezerty aj krajové špeciality k pivu či vínu. Čaká vás tak príjemné posedenie, či už si vyberiete miesto s výhľadom na golfové ihrisko, alebo dominantný krb s príjemne hrejúcim ohňom.

Ďalšiu reštauráciu nájdete v prvom poschodí novej golfovej klubovne. Tá ponúka famózny výhľad na golfové ihrisko v pozadí s masívom najvyššej hory Beskýd - Lysú horu. Vyvýšené miesto ponúka oddelený priestor od pulzujúceho života hlavnej reštaurácie, kde je možné si v kľude vychutnávať popoludňajšiu kávu.

Wellness

Či už strávite deň na lyžiach, na bežkách alebo napríklad prechádzkami po nádhernej okolitej prírode, vždy vás čaká zaslúžená odmena v podobe úžasnej relaxácie v špičkovom wellness centre. Všetky jeho vybavenia máte v rámci pobytu (a samozrejme v rámci otváracej doby) neobmedzene k dispozícii.

Na aké wellness procedúry sa môžete tešiť?

  • Fínska sauna
  • Cédrová bylinná sauna
  • Cédrová bio sauna
  • Parný kúpeľ
  • Vonkajší masážny bazén
  • Relax zóna
  • Thajské masáže (za príplatok)

Tipy na voľný čas

Prežite zimu v Golf & Ski Resort Ostravice. Priamo v areáli na vás totiž čakajú hneď dva profesionálne upravované okruhy o dĺžke 2,5 a 3,75 km, na ktoré máte v rámci pobytu vstup zadarmo. Pre vašu maximálnu spokojnosť a skvalitnenie bežeckých trás je pripravený systém umelého zasnežovania, osvetlenia a časomiera pre meranie zabehnutého kola.

Lysá hora (11 km)

Lysá hora je niekedy prezývaná ako kráľovná Moravskoslezských Beskýd. Naskytá sa z nej neopakovateľný rozhľad na hrebene a údolia Beskýd, Jeseníky až po Západné a Vysoké Tatry. Túto majestátnu horu možno navyše z niekoľkých smerov zdolať aj na bežkách.

Skiareál Pustevny (15 km)

Lyžiarske stredisko Pustevny sa pýši siedmimi zjazdovkami všetkých obtiažností. Na svoje si tu prídu všetci od začiatočníkov až po náročných lyžiarov, na ktorých čaká čierna zjazdovka Pod kolibou. Milovníci bežiek sa môžu kochať krajinou pri prechádzke po bežeckých tratiach, ktoré sú rôzne dlhé a ťažké. Celkom skiareál Pustevny upravuje 53 kilometrov bežeckých tratí.

Skiareál Bíla (17 km)

Využite 10% zľavu na skipas do strediska Bíla, ktoré ponúka zjazdovky všetkých obtiažností, z ktorých sú niektoré dokonca vybavené osvetlením pre obľúbené večerné lyžovanie. V stredisku Bíla je k dispozícii aj snowpark pre milovníkov snowboardingu. Priaznivci bežeckého lyžovania ocenia upravované bežecké okruhy o dĺžke 10, 20 a 33 km.
131 €
218 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
131 €
218 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť