Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kurzy spevu a herectva Všetko pod vedením profesionálnych koučov

58
Popis ponuky

Myslíte si, že máte talent na spev, herectvo alebo moderovanie? S tromi unikátnymi kurzami od ALL STARS - MUSIC ACADEMY podporíte svoj talent a vydáte sa na cestu rozvoja toho, v čom ste skutočne dobrý.

Súkromná hodina spevu ALLSTARS - MUSIC ACADEMY

Popis:

Súkromná lekcia spevu pod odborným vedením Kataríny Kurucovej je ideálna pre nádejných spevákov, ktorí chcú svoj talent ďalej rozvíjať. Počas 45- až 50-minútovej individuálnej lekcie v profesionálnom štúdiu zdokonalíte svoj spev a hlasový prejav.

Lektor:

Katarína Kurucová je zakladateľka, majiteľka a riaditeľka Allstars Music Academy, ale hlavne jedna z najvyhľadávanejších hlasových pedagogičiek na Slovensku (vocal coach). Pod jej vedením zaznamenali úspechy jej zverenci ako Tomáš Kaliarik (TOP 5 kat. chlapci - tím Celeste - X FACTOR), Norbert Peticzky (TOP 7 - tím Dara - HLAS Československa a víťaz Coca Cola Popstar - internetové hlasovanie rok 2003), Michal Varga (finalista Coca Cola Popstar 2008), Daniel Fischer (sólista SND - herec, cena za prínos mladého umelca Tatrabanky 2012) a mnohí ďalší... Katarína, ktorá sa venuje koučingu od roku 2006, v poslednej dobe viedla intentzívny vocal training pre nový československý Boyband.

Detaily:

 • Dĺžka hodiny: 45 – 50 min.
 • Termín platnosti kupónu: január až marec 2015
 • Odborné vedenie: lektorka spevu Katarína Kurucovová

 • Miesto vyučovania: Profesionálne súkromné nahrávacie štúdio

Víkendový kurz herectva ALLSTARS - MUSIC ACADEMY

Popis:

Kurz herectva je vhodný pre všetkých ľudí od 8 rokov do 99 rokov, ktorí si o sebe myslia, že majú talent na herectvo. Prvý intenzívny workshop 10. a 11. januára povedie Dominika Kavaschova, členka SND a hviezda seriálu Chlapi neplačú. Kapacita workshopu je obmedzená na 30 kupónov - 2 skupiny. Ostatné workshopy povedú profesionálni herci z SND, dabingoví herci, herci zo slovenských seriálov a pod.

Výučba:

Obsahom výučby je práca na vierohodnom emočnom prejave, vysvetlenie rozdielov medzi hraním činohry a pred kamerou. Účastníci budú pomocou rôznych cvičení pracovať na zmenách nálad, vytváraní atmosféry, pracovať s mimikou, reagovať na hudbu, krátke herecké scénky a pod.

Detaily:

 • Vhodné pre deti od 8 rokov aj dospelých
 • Termín platnosti kupónu: január až marec 2015
 • Termíny kurzu: 3 x 1,5-hodinové bloky vždy v sobotu doobeda + poobede a v nedeľu doobeda
 • Odborné vedenie: skúsení herci z Národného divadla, príp. populárnych slovenských seriálov
 • Prvý intenzívny workshop povedie Dominika Kavachová - hviezda seriálu Chlapi neplačú a členka SND
 • Mená ďalších lektorov budú dopĺňané postupne
 • Miesto vyučovania: Connect Coworking, Páričkova 18, Bratislava
Víkendový kurz moderovania ALLSTARS - MUSIC ACADEMY


Popis:

Výučba moderovania je ideálna pre všetkých "ukecaných" ľudí, ktorí potrebujú uhladiť ich verbálny prejav ako budúci moderátori, diplomati, podnikatelia, freelanceri a pod. Kurz vedie Henrieta Holúbeková, špecialistka na celoživotné vzdelávanie a štrukturálne fondy EÚ a viceprezidentka a koučka klubu Slovenskí Toastmasters.

Výučba:

Workshop vás naučí zbaviť sa trémy pred veľkým publikom, pracovať s dychom, správne artikulovať, nadviazať kontakt s publikom, ako si zorganizovať "štáb" účinkujúcich, pripraviť si scenár večera, využívať silu príbehu, vyvolať emócie, ale aj zachovať dobrý dojem.

Detaily:

 • Termín platnosti kupónu: január až marec 2015
 • Termíny kurzu: 3 x 1,5-hodinové bloky vždy v sobotu doobeda + poobede a v nedeľu doobeda
 • Minimálny počet účastníkov kurzu: 5 ks; ak sa nenazbiera min. počet, kurz sa ruší a peniaze sa vrátia majiteľom kupónov

Allstars Music Academy sú hudobné kurzy pre deti a dospelých, ktoré sa približujú vyučovaciemu systému zahraničných škôl. Filozofia Allstars Music Academy: Riadime sa pozitívnou motiváciou. Nehovoríme "Robíš to zle!" ale "Dokážeš to lepšie!". Kompletnú ponuku AMA nájdete na allstarsma.com.
19 €
45 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19 €
45 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
69
80
80