Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Profesionálny kurz herectva Pod vedením herečky seriálu Chlapi neplačú

69
Popis ponuky

Myslíte si, že máte talent na herectvo? S unikátnym kurzom od ALL STARS – MUSIC ACADEMY podporíte svoj talent a vydáte sa na cestu rozvoja toho, čo vás skutočne baví.

ALL STARS – MUSIC ACADEMY uvádza kurzy herectva pre deti aj dospelych (deti od 8 rokov). Vyučovať budú vždy skúsení herci z Národného divadla, príp. populárnych seriálov.

Prvý intenzívny workshop sa uskutoční 10.1. a 11.1.2015 a povedie ho Dominika Kavaschova – hviezda seriálu Chlapi neplačú (zároveň členka SND).

V januári sa uskutoční workshop v dvoch skupinách s obmedzenou kapacitou 30 ľudí. Venovať sa vám bude Dominika Kavaschova 3-krát po 1,5 h v sobotu doobeda, sobotu poobede a nedeľu doobeda.

Je možné zakúpiť aj viac poukazov s uplatnením do marca 2015, kde sa vám budú venovať vždy profi herci z dabingu, Národného divadla, príp. seriálov, na základe počtu prihlásených záujemcov.

Herci budú pracovať na vierohodnom emočnom prejave, vysvetli sa rozdiel medzi hraním činohry a pred kamerou, účastníci budú pracovať na rôznych cvičeniach zmeny nálad, vytváraní atmosféry, práca s mimikou, jazykolamy, reakcia na hudbu, javisková reč a javiskový pohyb, krátke herecké scénky, etudy bez slov a pod.www.allstarsma.com
49 €
160 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49 €
160 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
69
80
80