Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hodina medovej masáži Upokojenie a zvýšenie imunity

62
Popis ponuky

Nechajte sa obaliť medom a budete lietať ako včielka! Šikovné ruky masérov v spojení s týmto zázračným prírodným produktom spôsobia, že váš organizmus chytí druhý dych, aj keď máte teraz problém hoc len vstať ráno z postele.

Váš kupón zahŕňa:
  •  lymfodrenážna masáž (10 minút)


  •  medová detoxikačná masáž chrbta (25 minút)  •  umytie masírovanej plochy (5 minút)  •  upokojujúci suchý zábal (10 minút)  •  relaxačná masáž chrbta upokojujúcim prírodným olejom (10 minút)


Doprajte si sladký relax pri medovej masáži, perlou medzi masážami, ktorá u vás zanechá pocit ľahkosti, čistoty a osvieženia. Je vynikajúcou relaxačnou, detoxikačnou a ozdravnou metódou.

Po medovej masáži je pokožka hladká a krásne jemná, vonia sladko ako med. Výrazne sa zlepší krvný obeh aj v hlbokých vrstvách pokožky.

Masáž pomáha odstrániť nevhodné látky, ktoré prijímame z ovzdušia, zo stravy, nápojov alebo cez pokožku z oblečenia a kozmetiky, zvyšky liekov, nikotín a podobne. Používa sa pri nej kvalitný slovenský agátový med pre jeho vyšší obsah vody.

Pred procedúrou vám maséri uvoľnia lymfatické uzliny z krku, tváre a dekoltu, aby sa zlepšil odtok lymfy. Po jemnej lymfodrenáži sa nanesie na chrbát tenká vrstvu teplého medu, ktorý je špeciálnymi pohybmi rúk vtláčaný do pokožky, aby „vysal“ staré toxíny a usadeniny až z hĺbky tkaniva.

Miesta, na ktorých sa po krátkom čase vytvorí belavá žuvačkovitá hmota, boli zanesené najviac. Potom sa niekoľkokrát za sebou zotrie hustá hmota teplým mokrým uterákom a pokožka sa regeneruje približne 10 minút pod teplým suchým zábalom.

Po zákroku musíte prijímať veľa tekutín, aby sa toxíny vyplavili z tela. Vhodné je zaradiť oddychový čas alebo spánok.

Zdravý človek môže medovú masáž absolvovať raz za mesiac. Po určitej pauze sa kúra môže zopakovať, alebo doplniť reflexnou masážou chodidiel, či saunovaním.

Avšak pri prvej masáži sa odporúča postúpiť iba jednu procedúru.

Účinky:

• dokonalé očistenie pokožky

• odstránenie toxínov z organizmu

• reflexné ovplyvnenie činnosti vnútorných orgánov

• prekrvenie pokožky a zásobenie výživnými látkami

• prehriatie celej chrbtice a uvoľnenie

• tvorba nových kožných buniek

Kontraindikácie:

V Centre zdravia môžete využiť aj ďalšie príjemné služby. Viac informácií o ponuke získate na stránke www.masazeruzinov.sk alebo www.mirra-lux.sk.

Zákazníci majú rozličné výhody pri nákupe tovaru a služieb, pozvánku na netradičné akcie, vianočné darčeky a podobne. Na Vašu návštevu sa teší Mgr. Regina Kondrlíková a kolektív Centra zdravia.
9,90 €
26 €

Kúpené
56x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
26 €

Kúpené
56x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
40
40
42