Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v centre KRAKOVA Spoznajte krásy poľského historického centra

46
Popis ponuky

Krovky, zloté, blšie trhy a základné „omáčky“ z hodín zemepisu. Naozaj vám stačí poznať Poľsko z druhej ruky? Poďte si urobiť vlastnú predstavu, a začnite hneď tým najzaujímavejším z najzaujímavejšieho. Nechajte sa strhnúť atmosférou oslňujúceho Krakova!

Očarujúce mesto Krakov máte teraz na dosah ruky. Malebné centrum a nádych histórie spraví z vášho výletu jedinečnú dovolenku!

Pobyt v hoteli Wyspiański*** v srdci Krakova zahŕňa:
  • ubytovanie v izbe Classic pre 2 osoby na 2 noci
  • raňajky formou bufetu (od 7:00 do 11:00)
  • 15 % zľava na všetky jedlá z menu v reštaurácii Amadeus (200 m od hotela, v centre mesta) alebo v hotelovej reštaurácii
Na výber varianty:
  • 1) Pobyt pre 2 osoby na 2 noci do 12.2.2015
  • 2) Pobyt pre 2 osoby na 2 noci od 13.2.2015 do 31.3.2015

Ubytovanie a stravovanie

Hotel Wyspiański*** je situovaný v samotnom srdci Krakova neďaleko Rynku, železničnej stanice i všetkých najdôležitejších pamiatok a centra kultúrneho diania. Hotel postavený v štýle socialistického realizmu je plne zrekonštruovaný a vynovený a svoje najväčšie poklady skrýva práve vo vnútri.

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe Classic s možnosťou prístelky. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom, sušičom na vlasy, uterákmi a kozmetikou. K dispozícii máte aj TV, rádio a prístup na internet.

Priamo v budove hotela sa nachádza kasíno, obchod so suvenírmi, športový obchod, bankomat.

V hoteli je bar a reštaurácia, ktorá ponúka jedlá poľskej kuchyne. Ráno budú pre vás pripravené bohaté raňajky, ktoré sú podávané formou bufetu.

Voľný čas

Celý deň môžete stráviť prieskumom mesta. Začnite krakovským trhom, čo je jedno krásne a rozľahlé námestie s niekoľkými unikátnymi pamiatkami (Mariánsky kostol, radničná veža, Mickiewiczov pomník atď.).

Potom vybehnite na Wawelské návršie, kde sa nachádza historická katedrála, Kráľovský hrad a Dračia jama. Večer sa vydajte do bývalej židovskej štvrte Kazimierz vskutku s neobyčajnou atmosférou.

Užitočné linky a naše tipy na výlety:
  • Aktuálne podujatia v Krakove
  • Možnosť zakúpenia Krakovskej turistickej karty (60 PLN na dva dni alebo 80 PLN na tri dni – držiteľ karty je oprávnený neobmedzene využívať mestskú hromadnú dopravu a má bezplatný vstup do 30 krakovských múzeí)
  • Možnosť využiť sprievodcovské služby po okolí Krakova (spoplatnené)

Jedna z najstarších soľných baní na svete sa nachádza v obci Wieliczka, ležiacej v tesnej blízkosti Krakova. Soľ sa tu ťažila od 13. storočia až do roku 1992, keď historická hodnota tohto miesta prekročila hospodársku hodnotu z ťažby soli.

Krakov nie je len historické mesto. Na výber máte z množstva nočných podnikov, kde sa poriadne zabavíte, moderné obchodné domy, bary a reštaurácie.

Pobyt pre 2 osoby na 2 noci do 12.2.2015

Pobyt pre 2 osoby na 2 noci od 13.2.2015 do 31.3.2015
69 €
128 €

Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (2)

5,00/5Perfektné
Hodnotené 2x
5

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

3.1.2015
5

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

19.2.2015
69 €
128 €

Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť