Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Maďarské kúpeľné mesto Zalakaros pre dvoch s neobmedzeným wellness

50
Popis ponuky

Dokonalý komfort a relaxácia

Ak hľadáte miesto na oddych a skvelý relax, malebné kúpeľné mesto Zalakaros je dokonalou voľbou! 4* hotel Karos Spa ponúka svojim návštevníkom nielen pohodlie a dokonalé služby, ale aj poriadnu dávku oddychu ich unavenému telu i mysli!

Karos Spa**** - raj odpočinku

Útulný a luxusný hotel Karos Spa**** nájdete iba 400 metrov od centra kúpeľného mesta Zalakaros. Pohodlný pobyt bez akejkoľvek chybičky vám zaistí odborne školený a pohostinný personál.

Ubytovaní budete v priestranných a príjemne zariadených dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Ďalej je izba vybavená minibarom, trezorom, sušičom vlasov, telefónom a televíziou.

Všetky izby disponujú aj balkónom. Pripojiť sa môžete k internetovému Wi-Fi pripojeniu, a to úplne zadarmo!

Gastronómia reštaurácie Éden

Súčasťou vášho pobytu je aj polpenzia, ktorú si budete vychutnávať v reštaurácii Éden, ktorá sa nachádza priamo v hoteli. Okrem bufetových raňajok a večerí si tu môžete pochutnať na najrôznejších špecialitách, a to ako maďarskej, tak medzinárodnej kuchyne.

Raňajky sú podávané od 7:00 hod. do 10:00 hod. Večer sa môžete tešiť na večere podávané od 17:30 hod. do 21:00 hod. Medzi chutnými polievkami, studenými predjedlami, rôznymi špecialitami z mäsa a rýb, vegetariánskymi pokrmami a širokou ponukou šalátov, ovocia a dezertov si iste vyberie každý!

Občerstviť sa budete môcť aj počas relaxácie vo wellness. Vodný bar sa totiž nachádza priamo v srdci wellness sveta a ponúka svojim návštevníkom rôzne občerstvenie, koktejly, ľahké šaláty, grilované pokrmy či dezerty.

Wellness Harmónia Spa - nájdený raj

Ako sám slogan hotela napovedá, budete sa tu naozaj cítiť ako v raji. V Harmónia Spa wellness nájdete harmóniu, rovnováhu a pokoj. Relaxovať môžete vo vodnom alebo saunovom svete vďaka kupónu neobmedzene!

Osviežiť sa môžete v zážitkovom alebo plaveckom bazéne. Hotel ponúka k vodným radovánkam celkom 5 krytých a 2 vonkajšie bazény s celkovou vodnou plochou viac ako 1 000 m²! Pri pobyte nezabudnite navštíviť jednu z lekcií vodného aerobicu alebo aqua aerobicu, ktoré sa konajú takmer každý deň! Tešiť sa môžete aj na odpočinok v termálnom bazéne, ktorý je napájaný termálnou vodou z hotelového zdroja.

Pobyt v saune má obzvlášť blahodarné účinky na ľudský organizmus, a preto nejeden hosť iste ocení, že sa v saunovom svete nachádza celkom 7 sáun. Vybrať si môžete z fínskej, bio a infrasauny. Nachádza sa tu tiež parná kabína a ľadová jaskyňa. Naozaj netradičné saunovanie môžete zažiť pri wellness ceremóniáloch v parnej kabíne, ktoré dosahujú až zázračné účinky na koži, a to vďaka čokoláde či jogurtu!

Hotelové wellness toho ponúka samozrejme oveľa viac - skúsiť môžete najrôznejšie liečebné procedúry v Medical Wellness, rybiu pedikúru či elektroterapiu!

A kam v okolí na výlety?

Potom, čo vo wellness načerpáte novú energiu, sa môžete inšpirovať niekoľkými tipmi na výlety:

  • Zalakaros - nádherná príroda v okolí priamo vyzýva k pešej túre. Pochváliť sa mesto môže aj tunajším vínom, radom liečivých termálnych prameňov a prvotriednym zázemím pre turistov a hostí kúpeľov.
  • Kápolpuszti - jedná sa byvoliu rezerváciu, kde sa na zhruba 1,5 kilometrov dlhej ceste dozviete o týchto zvieratách takmer všetko.
  • Zámok Festetics - barokový zámok, ktorý nájdete asi 40 kilometrov od ubytovania.
  • Balaton (40 km) - najväčšie jazero v strednej Európe. Populárny je tu yachting, športový rybolov a vodná doprava.

142 €
282 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
142 €
282 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
42
Práve prezerá 43 ľudí
50
Práve prezerá 36 ľudí
38