Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

3 alebo 4 dni v Chvojnici Dokonalý oddych v krásnom horskom prostredí

36
Popis ponuky

Prírodu, ktorá sa nachádza na našom krásnom Slovensku, len tak niekde nenájdete. Zvlášť nádherné prostredie je vokolí Strážovskej pahorkatiny avChvojnickej doline. Nájdite si čas apríďte si oddýchnuť do horského hotela Magura***, ktorý sa nachádza práve vtejto krásnej lokalite.

Ubytovanie

Vy aváš partner budete ubytovaní vo veľmi príjemnom horskom hoteli, ktorý je svojou polohou skutočne jedinečný. Vjeho blízkosti sa nachádzajú všetky možnosti využitia voľného času. Príroda, hory, les, mesto, zábava. Izba má vlastnú kúpeľňu a je útulne zariadená, preto sa budete vnej cítiť veľmi príjemne.

Stravovanie

Počas pobytu je pre vás pripravená lahodná polpenzia, kde vás každé ráno budú čakať chutné raňajky adeň ukončíte vynikajúcou večerou. Počas dňa si môžete za malý doplatok vychutnať obed vmiestnej reštaurácii alebo vpohostinstvách vblízkom okolí.

Wellness a relax

Aby toho nebolo málo, tak vrámci balíčka sa môžete tešiť aj na hodinovú saunu, kde sa dokonale zregenerujete, ďalej máte kdispozícii vírivku, neobmedzený minifitness apočas zimy máte zadarmo neobmedzený vstup na bežecké trate.

Tipy na výlety

Bežkovanie v okolí

Okolie ponúka mnoho bežeckých tratí, kde si môžete dosýta užiť tento obľúbený zimný šport. Keďže máte v rámci kupónu voľný vstup na trate, tak by bola chyba nevyužiť túto skvelú ponuku, a nevziať so sebou výbavu. A potom už iba hurá na bežky!

Okolieponúka rôzne trate, a preto je len na vás, akou cestou sa vyberiete. Navyše lokalita sa nachádza v prostredí, kde o sneh nie je núdza, takže sa nemusíte báť, že svoju bežkársku výbavu budete so sebou brať nadarmo.

Lyžiarske stredisko Kľačno (11 km)

Vrámci priaznivých podmienok ponúka stredisko klasickúalternatívnulyžovačkubez umelého zasnežovania. Nachádzajú sa tu2 vlekys dĺžkou550 ma 300 m, dĺžka zjazdoviek je 1,1 km.

Bojnice (21 km)

Bojnice sú známe nielen ZOO, ale aj nádherným zámkom grófa Pálffyho či kúpeľmi pre pacientov trpiacimi chorobami pohybového ústrojenstva. Najväčšou atrakciou Bojníc je určite jedna z najvýznamnejších pamiatok Slovenska - romantický Bojnický zámok. Zámok ponúka denné i nočné prehliadky a okrem nich často aj atraktívne sprievodné podujatia počas celého roka.

Čičmany (30 km)

Z areálu horského hotela, kde budete ubytovaní, vedie do Čičmian malebný turistický chodník. Čičmany sú známe aj svojím ľudovým krojom a typickými geometrickými výšivkami. V maľovaných dreveniciach sa nachádzajú stále muzeálne expozície zo života a práce čičmianskeho ľudu. Tak spoznajte aj vy našu ľudovú tradíciu!

Turčianske Teplice (29 km)

Aquapark Turčianske Tepliceleží vsrdci Slovenska vprostredí Horného Turca. Pozostáva z dvoch častí, z areálu SPA - v bazénoch liečivá termálna minerálna voda s teplotou 38 °C az areálu aquaparku, kde je termálna voda do 33 °C. Tobogány, šmykľavky, atrakčný bazén sú samozrejmosťou, preto ozábavu budete mať postarané.

Lokalita, kde vás pozývame, je ideálna na zimný či jarný pobyt. Preto si zoberte pár dní voľno apríďte sa zregenerovať aoddýchnuť si práve do hotela Magura. Región ponúka celý rad možností využitia voľného času, takže nuda nehrozí.
79 €
123 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
79 €
123 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

12
Práve prezerá 35 ľudí
21
42
44