Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Detoxikačný bankovanie Veľmi účinná metóda na prekrvenie vášho tela

65
Popis ponuky

Príďte si oddýchnuť a zrelaxovať sa do relaxačného štúdia BBeauty,kde sa môžete tešiť na bankovanie, ktoré má ďalekú históriu. Bankovanie alebo vákuoterapia je jedinečná účinná masážna a liečebná technika, pri ktorej dochádza k veľmi intenzívnemu prekrveniu masírovanej časti. Pôvod bankovania je už z čias starovekej Číny.

Prostredníctvom baniek možno zmierniť či odstrániť celulitídu, bolesti chrbta a kĺbov, osvedčili sa i pri liečbe migrény, cukrovky, vysokého krvného tlaku, zažívacích problémoch,problémoch so žlčníkoma pri bolesti, ktorá sprevádza menštruačný cyklus.

Princíp bankovania spočíva v tom, že na povrch kože (v oblasti chrbta, podbruška, lakťa, bedrového kĺbu, kolien, chodidiel alebo členku) sa prikladajú špeciálne banky určené na bankovanie, v ktorých je po priložení vytvorený podtlak (vákuum). Potom je koža a povrchová vrstva svalov vtiahnutá dovnútra a držaná v banke.

Pri masáži dochádza k vyplavovaniu endorfínov, uvoľňujú sa stuhnuté svaly a kĺby a utišuje sa bolesť, dochádza k celkovému pocitu uvoľnenia a dobrej pohody.Zbavte sa stresu, toxínov a bolesti pomocou účinnej metódy a majte život bez bolesti.
11,90 €
34 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
11,90 €
34 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

66
75
72
38