Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oddych na Orave vo Wellness Hoteli Tyrapol

35
Popis ponuky

Hotel sa nachádza v centre obce Oravská Lesná, známou svojimi nízkymi teplotami a bohatou nádielkou snehu, s bohatým výberom možností prechádzok a turistiky v prírode v každom ročnom období.Hotel Tyrapol
vám ponúka ubytovanie v samostatných dvoj- a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, apartmánov a rodinných mezonetových izbách. Súčasťou každej izby je samostatné sociálne zariadenie, TV/satelit a telefón.

V hoteli sa nachádza reštaurácia so širokou ponukou jedál z domácej kuchyne, ďalej predajňa potravín a pohostinstvo.

Wellness centrum vám ponúka fínsku suchú saunu a parnú saunu s rôznymi inhalačnými prísadami. Telesnú teplotu vám zníži ochladzovací bazén alebo fínske vedro, ktoré vám zaručí príjemné prekrvenie pokožky a blahodárne účinky na celý obehový a imunitný systém. Jemnejšie osvieženie vám umožňujú masážne trysky v sprchovej oáze, ktorých teplotu si môžete regulovať podľa vlastných požiadaviek.

Masáž vírivou vodou s celkovou celotelovou aplikáciou s izotermickou teplotou (36° - 37°C) prispieva k zlepšeniu prekrvenia končatín, aktivuje kožné receptory a uvoľňuje svalovú a kĺbovú stuhnutosť. Vo večerných hodinách si môžete kúpeľ spríjemniť farebným podvodným osvetlením, ktoré vytvorí tu pravú uvoľnenú atmosféru.

Súčasťou rekreačného centra je plavecký bazén s rozmermi 15m x 15m a s hĺbkou od 1,2 m do 1,4 m vybavený modernou technológiou úpravy a filtrácie vody. Je doplnený vonkajším chrličom vody.

Pokiaľ chcete urobiť niečo pre svoje zdravie a telo zároveň, môžete využiť služby fitnescentra.

Hotel Tyrapol tiež ponúka možnosť organizovania obchodných konferencií, seminárov, prednášok či školení v kongresovej sále s kapacitou do 200 osôb, plne vybavenou audiovizuálnou technikou. K dispozícii je taktiež prednášková miestnosť s kapacitou 30 miest a salónik pre 14 osôb.

Vo wellness centre Hotela Tyrapol je možnosť aj komplexného vyšetrenia pohybového aparátu rehabilitačným lekárom s následnou ordináciou fyzikálnej terapie, masáže a iných rehabilitačných procedúr. V komplexnom rehabilitačnom programe budú zohľadnené vaše individuálne požiadavky a potreby.

Oravská Lesná ponúka:

Oravská Lesná ponúka bohaté možnosti na prechádzky a turistiku v každom ročnom období. Na jeseň je tu možnosť cykloturistiky, zberu hríbov a lesných plodov, v zime možnosti lyžovania a iných zimných športov.

  • Jedinečný secesný kostol sv. Anny z roku 1914
  • Oravská lesná železnica
  • Hvezdáreň s najväčším astronomickým ďalekohľadom na Orave
  • Kaplnka Božieho milosrdenstva (Starý kostol) a starý cintorínOkolie Oravskej Lesnej

  • Vychylovka - úvraťová železnica a skanzen
  • Stará Bystrica - Slovenský orloj
  • Oravský hrad
  • Oravská priehrada

www.tyrapol.sk
57,50 €
88,20 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
57,50 €
88,20 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť