Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Steak z hovädzej sviečkovice

50
Popis ponuky

Štýlová reštaurácia priamo v hoteli Max Inn*** neďaleko centra Bratislavy nad križovatkou Patrónka ponúka vynikajúcu kuchyňu a kvalitné domáce i zahraničné vína.

Steak z hovädzej sviečkovice 180 g

  • Hráškové lúsky
  • Opekané zemiaky
  • Omáčka zo zeleného korenia
  • Malý šalátik

Kuchyňa funguje bezchybne pod taktovkou šéfkuchára Františka Atkaryho, ktorý priniesol skúsenosti z vychýrených bratislavských reštaurácií a 5* hotela. Jedálny lístok ponúka každý mesiac nové kulinárske špeciality, ktoré zodpovedajú tematike ročného obdobia či sviatkov.

Okrem populárneho denného menu je reštaurácia ideálnym miestom na romantickú večeru, rodinnú oslavu, pracovnú kávičku či priateľské posedenie pri pohári dobrého vínka. Počas teplých dní je k dispozícii aj letná terasa.

Interiér reštaurácie je ladený do teplých pastelových farieb a celkový dojem tepla domova umocňuje aj krb, ktorý je ústredným prvkom priestoru a spája kaviareň a čajový kútik s reštauračnou časťou.

Hotel organizuje aj pravidelné riadené ochutnávky v spolupráci s renomovanými vinárstvami a disponuje vinotékou s výberom kvalitných vín. Kvalitný výber káv a čajov z celého sveta je samozrejmosťou, rovnako ako príjemná a ochotná obsluha.

Hotel Max Inn*** poskytuje kvalitné ubytovanie iba pár minút cesty autom od historického centra. Nachádza sa v tichom prostredí v mestskej časti Staré Mesto v blízkosti Železnej studničky, zoologickej a botanickej záhrady. Samozrejmosťou je aj bezplatné parkovanie a Wi-Fi pripojenie.

www.maxinn.sk
9,90 €
19,90 €

Kúpené
38x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
19,90 €

Kúpené
38x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

20
37
40