Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Až 6-dňový golfový pobyt na okraji Bratislavy pre 2 osoby. Pokoj, pohoda, luxus, príjemné prostredie, vynikajúce jedlo a golf. To je len začiatok z dlhého zoznamu pozitívnych vecí, na ktoré sa môžete tešiť v Boutique Hoteli Kamila****. Tak nechajte starosti doma a užite si zaslúženú pohodu.

53
Popis ponuky

Predstavte si dokonalý pokoj aluxus, ktorý by ste dosýta spartnerom užili. Tak prestaňte snívať autekajte sa pobaliť, pretože si vychutnáte parádny pobyt pri Bratislave. Boutique Hotel Kamila**** vám poskytne ideálne podmienky pre vychutnávanie si bezstarostných chvíľ.

Ubytovanie

Budova hotela prešla rozsiahlou rekonštrukciou vďaka čomu budete bývať naozaj vexkluzívnom prostredí. Vy aváš partner budete ubytovaní vizbách so samostatnou kúpeľňou, WC, trezorom, TV so satelitným príjmom aspripojením na internet.

Stravovanie

Kulinárske špeciality domácej aj zahraničnej kuchyne ochutnáte vpríjemnom prostredí klimatizovanej hotelovej reštaurácii svýhľadom na krásne nádvorie. Vletnom období je tu navyše kdispozícii aj terasa.

Iné možnosti

Vrámci pobytu si zahráte golf vďaka 9-jamkovému bussiness ihrisku svýhľadom na Malé Karpaty, ktoré sa nachádza priamo na nádvorí hotela. Dĺžky jednotlivých jamiek sú kratšie ako na klasických ihriskách, ale pre tréning techniky apravidiel sú ideálne pre začiatočníkov aj pokročilých hráčov.

Tipy na výlety

Aquapark Senec(17 km)

Pokiaľ milujete aktívnu zábavu alebo dávate prednosť odpočinku, vyrazte do známeho letoviska Slnečné jazerá, kde na vás čaká obľúbený aquapark. Bazény, tobogány, vodné atrakcie atiež svet wellness. Na svoje si skrátka príde každý.

Bratislavský hrad(19 km)

Svoju prehliadku hlavného mesta rozhodne začnite pri jeho dominante, ktorou je tento nádherný hrad. Vsúčasnosti sú priestory využívané pre Slovenské národné múzeum apre reprezentačné účely. Navyše si však vychutnáte výhľad na mesto ana rieku Dunaj.

Dodatok:

  • Odostupnosti voľného termínu sa informujte dopredu.
  • Nutnosť telefonickej rezervácie na tel. čísle: +421245943611.
  • Pri rezervácii nahláste kód kupónu.
  • Zmena rezervácie je možná najneskôr 2 dni dopredu.
  • Po rezervácii termínu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.

65 €
138 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
65 €
138 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 50 ľudí
37
Práve prezerá 39 ľudí
32
49
Práve prezerá 42 ľudí