Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Perfektný wellness oddych Zbaľte sa a vyrazte na dovolenku do hôr

36
Popis ponuky

Aj vy hľadáte pokojnú oblasť, kde by ste strávili ideálnu dovolenku? Tak jednoznačne odporúčame nádherné prostredie vokolí Strážovskej pahorkatiny avChvojnickej doline. Pozývame vás na pobyt dohorského Hotela Magura***, ktorý sa nachádza práve vtejto krásnej lokalite.

Ubytovanie

Vy aváš partner budete ubytovaní vo veľmi príjemnom horskom hoteli, ktorý je svojou polohou skutočne jedinečný. Vjeho blízkosti sa nachádzajú všetky možnosti využitia voľného času. Príroda, hory, les, mesto, zábava. Izba má vlastnú kúpeľňu a je útulne zariadená a zaručene sa vnej budete cítiť veľmi príjemne.

Stravovanie

Počas pobytu je pre vás pripravená lahodná polpenzia, kde vás každé ráno budú čakať chutné raňajky adeň ukončíte vynikajúcou večerou. Počas dňa si môžete za malý doplatok vychutnať obed vmiestnej reštaurácii alebo vpohostinstvách vblízkom okolí.

Wellness a relax

Aby toho nebolo málo, tak vrámci balíčka sa môžete tešiť aj na hodinovú saunu, kde sa dokonale zregenerujete, ďalej máte kdispozícii na 30 alebo 60 minútvírivku aneobmedzený minifitness. Čo viac si k dokonalému oddychu priať?

Tipy na výlety

Bojnice (21 km)

Bojnice sú známe nielen vďakaZOO, ale aj vďaka kúpeľompre pacientov trpiacimi chorobami pohybového ústrojenstva. Najväčšou atrakciou Bojníc je určite jedna z najvýznamnejších pamiatok Slovenska - romantický Bojnický zámok. Zámok ponúka denné i nočné prehliadky a okrem nich často aj atraktívne sprievodné podujatia počas celého roka.

Čičmany (30 km)

Z areálu horského hotela, kde budete ubytovaní, vedie do Čičmian malebný turistický chodník. Čičmany sú známe aj svojím ľudovým krojom a typickými geometrickými výšivkami. V maľovaných dreveniciach sa nachádzajú stále muzeálne expozície zo života a práce čičmianskeho ľudu. Tak spoznajte aj vy našu ľudovú architektúru!

Turčianske Teplice (29 km)

Aquapark Turčianske Tepliceleží vsrdci Slovenska vprostredí Horného Turca. Pozostáva z dvoch častí, z areálu SPA - v bazénoch liečivá termálna minerálna voda s teplotou 38 °C az areálu aquaparku, kde je termálna voda do 33 °C. Tobogány, šmykľavky, atrakčný bazén sú samozrejmosťou, preto ozábavu budete mať postarané.

Dodatky:

  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok daného podniku.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

Možné varianty:

  • 1. variant:3 dni (2 noci) pre 2 osoby, polpenzia, 2x sauna pre 2 osoby na 1 hodinu, 1x vírivka pre 2 osoby na 60 min, minifitness neobmedzene
  • 2. variant:4 dni (3 noci) pre 2 osoby, polpenzia, 2x sauna pre 2 osoby na 1 hodinu, 1x vírivka pre 2 osoby na 30 min, minifitness neobmedzene
  • 3. variant: 5dní (4 noci) pre 2 osoby, polpenzia, 2x sauna pre 2 osoby na 1 hodinu, 1x vírivka pre 2 osoby na 30 min, minifitness neobmedzene

75 €
117 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
75 €
117 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
42
12
21