Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Klasická či športová masáž Doprajte si okamžitý pocit uvoľnenia šije a chrbátu

61
Popis ponuky

Sedavé zamestnanie so sebou prináša aj negatívny jav stuhnutých šijí a chrbátov. Doprajte si raz za čas uvoľnenie v podobe klasickej alebo športovej masáže od profesionálneho maséra.Prečo je masáž chrbta a šije taká populárna?


Masáž chrbta a šije vás môže zbaviť bolesti a napätia. Je výborná aj na odstránenie starej pokožky, čím sa zlepšuje dýchanie pokožky, napomáha prekrveniu tela, zlepšuje zásobovanie tela výživnými látkami. Masáž chrbta a šije zlepší váš psychický a fyzický stav. Napomôže zvýšiť výkon v práci a športe. Tátomasáž pomôže urýchliť uzdravenie po úraze a napomáha vyplavovaniu toxických látok z tela.

Účinky masáže:


 • Masáž urýchľuje odstraňovanie povrchovej, zrohovatelej vrstvy kože, čím sa uvoľňujú vývody mazových a potných žliaz
 • Podporuje sa prekrvenie kože a dosahuje sa urýchlené vyprázdňovanie povrchových žíl a lymfatických ciest
 • Priaznivým odtokom žilovej krvi sa urýchľuje odstránenie nepotrebných produktov látkovej premeny
 • V hlbších tkanivových vrstvách možno rozrušiť zrasty, zlepšuje sa výživa, činnosť tkanív, kĺbov a šliach
 • Masážou dosiahneme zvýšenie, alebo zníženie svalového tonusu, zvýšenie svalovej výkonnosti, zníženie bolestivosti a zlepšenie funkcie svalu
 • Zlepšuje sa a urýchľuje prietok krvi, čo sa priaznivo prejavuje na činnosti srdca, nastáva prekrvenie telových orgánov, zlepšuje sa výmena kyslíka a oxidu uhličitého v pľúcach, ako aj vnútorné dýchanie a termoregulačné procesy
 • Masáž má celkový povzbudzujúci účinok na telesnú výkonnosť, spánok, centrálny nervový systém a podporuje imunitu
 • Pôsobí relaxačne a upokojujúco, napomáha k psychickej rovnováhe

Na aké choroby pomáha zdravotná masáž:

 • Choroby nervovej sústavy: poruchy hybnosti, bolestivé ochorenia chrbtice, priečne obrny, obrny s príznakom ochabnutosti alebo kŕčového napätia svalov, poruchy pocitového vnímania, ochrnutia.
 • Choroby pohybovo podporného systému: zápalové degeneratívne a reumatické choroby, chyby držania tela a deformácie chrbtice. Pooperačné a poúrazové stavy, natrhnutie šliach a kĺbových puzdier.
 • Choroby dýchacích ciest, pokles orgánov brušnej dutiny, zápcha pri ochabnutosti, tučnote, cukrovke.Masáž pre je blahodárna pre každého


Masáže môže absolvovať takmer každý človek. Uvoľní po ťažkom dni v práci, vo veľkom množstve si ju dopriavajú profesionálni aj amatérski športovci. Pomáha ľuďom, ktorí potrebujú prekrviť a uvoľniť svaly, aj kožu, prípadne odstrániť svalové napätie. Znižuje a do určitej miery odstraňuje bolesti a svalové kŕče. Dobre vplýva na psychiku, preto je vhodné ísť na masáž pri strese. Aj masáž má niekoľko pravidiel. Pri masáži pite dostatok tekutín, najlepšie sú nesladené neperlivé stolové vody. V deň masáže nepite alkohol.

Kto nesmie ísť na masáž

Masáže lekári neodporúčajú hneď pri niektorých ochoreniach. Nie sú vhodné pri akútnych zápalových chorobách, nádorových a hematologických ochoreniach, menštruácii, poraneniach brušnej dutiny, bradaviciach, vírusoch, rizikovom tehotenstve, popáleninách, pri pokročilej ateroskleróze a osteoporóze, pri hnačkách. Nesmú sa masírovať pomliaždené alebo zapálené miesta. Tehotné ženy by sa mali o vhodnosti masáže poradiť s lekárom, pretože počas tehotenstva alebo pri jeho plánovaní je možné používať iba veľmi jemný tlak, nikdy sa nesmie masírovať podbruško a spodná časť chrbta. Všeobecne však platí, že ak sa liečite na nejaké ochorenie alebo ak trpíte nevysvetlenými bolesťami, opuchmi alebo iným ochorením, poraďte sa s lekárom, či je masáž vhodná.

Beauty centrum Adagio nájdete na adrese Vyšehradská 3020/15 v Petržalke.
5,90 €
15 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5,90 €
15 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

68
71
67
73