Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Poklady Tirolských Álp Prehliadka miest so sprievodcom za 119€

30
Popis ponuky

Ak vás zaujíma história piateho najväčšieho mesta Rakúska - Innsbrucku, bažíte po poznaní, ako vznikali nádherné a trblietavé Swarovského kryštály a k tomu všetkému si chcete vychutnať čistú alpskú prírodu, využite túto obrovskú zľavu a začnite s objavovaním hneď teraz.Prvý deň zažijete:
Odchod z Bratislavy v ranných hodinách o 6:00, z TT o 5:00, z NR o 4:15. Na poludnie je naplánovaný presun do mestečka Wattens, v ktorom Daniel Swarovski v roku 1895 založil svoju manufaktúru na výrobu dnes už svetovo známych Swarovského kryštálov. Navštívite obnovený na dvojnásobnej ploche dobudovaný unikátny kryštálový svet Swarovského komnát, ktoré autori venovali rôznorodej interpretácií kryštálov, každá z nich vám vyrozpráva iný príbeh. Výsledkom práce je zázračný svet, ktorý vám ponúkne jedinečný zážitok v každej z miestností. Okrem tisícov kryštálov tu uvidíte aj najväčší kryštál na svete, ktorý má v priemere asi 40 cm.

Pokračovať budete do historického centra hlavného mesta mesta Tirolska - Innsbrucku, kde bude nasledovať prehliadka centra mesta. Maria Theresia strasse s impozantným stĺpom sv. Anny, zlatá strecha Maximiliána I. s 2657 pozlátenými medenými plechmi, ďalej Hofburg, Hofkirche, Leopoldova fontána, radnica s mestskou vežou, atď. Vo večerných hodinách odchod a ubytovanie sa v hoteli.Druhý deň zažijete:
Po raňajkách odchod z hotela a krátky prejazd k mestečku Pertisau k jazeru Achensee, ktoré tvorí jednu z najkrajších Alpských destinácií. Už v minulosti objavili rakúski vládcovia jazero ako letný raj. Je miestom harmónie medzi človekom a prírodou. Na poludnie odchod a prejazd alpskými serpentínami, kde sa vám naskytne nejeden prenádherný pohľad na toto impozantné pohorie, kam sa po cca 70 km jazdy dostanete k fascinujúcim Krimmelským vodopádom. Tieto vodopády padajú z výšky 380 m v troch kaskádach a sú najväčšie v Európe a dokonca piate najväčšie na svete. Po približne 15 minútach od parkoviska sa dostanete na najnižšie položenú vyhliadku, od ktorej sa kľukatým chodníkom, na ktorom je mnoho vyhliadkových terás, dostanete až na vrchol vodopádu. Celá vyhliadková trasa trvá približne 1:15 až 1:30, ktorú nemusíte absolvovať celú. Záleží to od vašej fyzickej kondície. Odchod na Slovensko približne o 17:00 hod. Návrat na Slovensko v neskorých nočných hodinách.

CK DreamtouR je dynamická cestovná kancelária zameraná na najznámejšie a najnavštevovanejšie turistické destinácie za dostupné ceny pre každého. V ponuke nájdete poznávacie zájazdy do všetkých kútov Európy, zájazdy v aktuálnej ponuke, prípadne ušité priamo na mieru.

(Jazero Achensee)
119 €
169 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
119 €
169 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
45
32
35