Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

5 dňový zájazd: Benelux Luxemburg, Brusel, Antverpy, Haag, Scheveningen

30
Popis ponuky

Navštívte tri krajiny počas jedného zájazdu - Belgicko, Holandsko, Luxembursko. Historické centrum Bruselu, krásne Antverpy, sídlo holandského parlamentu a medzinárodného súdu Haag a najluxusnejšie prímorské letovisko krajiny tulipánov Scheveningen. Toto a omnoho viac na vás čaká v priebehu 5 dní.

1. deň: odchod z Bratislavy (18.00), pred tým realizácia nást. miest BB, ZV, NR, TT, z Bratislavy ďalej jazda cez ČR, nástupy Brno, Praha, nočná jazda Nemeckom

2. deň: príchod do Luxemburska v ranných hodinách, návšteva jedného z najmenších a zároveň najstarších hlavných miest Európy - Luxemburg (UNESCO), mesto s tisícročnou tradíciou a kozmopolitným šarmom, prehliadka a osobné voľno cca 2 hod., presun do Belgicka a hlavného mesta Bruselu, prehliadka mesta Brusel, Katedrála sv. Michala, Kráľovský palác, prechádzka po historickom centre, Námestie Grande Place s radnicou, Manneken Pis. Podvečer ubytovanie.

3. deň: po raňajkách presun do Antverp (UNESCO), prehliadka centra mesta - návšteva katedrály, najväčšej v Beneluxe, prechádzka krásnym námestím s cechovými domami a renesančnou radnicou, popoludní cesta do Holandského Haag, sídla holandského parlamentu a medzinárodného súdu, prehliadka mesta, neskôr presun do Scheveningenu, najluxusnejšieho prímorského letoviska krajiny tulipánov, ktoré sa stalo nesmrteľným vďaka obrazu Vincenta van Gogha. Večer návrat na hotel v Bruseli.

4. deň: po raňajkách presun k Atómiu - predstavujúce základnú štruktúru krištáľu železa s 9 atómami, zväčšenú 165 miliárdkrát a možnosť jeho návštevy, taktiež Parku Mini Európa so zmenšenými modelmi najznámejších európskych stavieb - Európa ako na dlani. Popoludní 13.00 odchod z Bruselu a cesta na Slovensko.

5. deň: cesta Nemeckom a Českom, príchod na Slovensko v skorých ranných hodinách. (BA cca 05.00)

www.ckdreamtour.sk
168 €
240 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
168 €
240 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
32
35
45